Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Pakistańskie gangi w Norwegii - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Pakistańskie gangi w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Moze jestem bezduszny, a wrecz prymitywny, ale jesli Pakistanscy bandyci rzna sie miedzy soba, to co mi to przeszkadza?

Oczywiscie, w szerszym ujeciu jest to bardzo szkodliwe dla Spoleczenstwa jako takiego, a co za tym idzie i dla mnie, ale pamietajmy co Vitto don Corleone powtarzal swoim synom

JEDEN ADWOKAT Z TECZKA UKRADNIE WIECEJ NIZ DZIESIECIU MEZCZYZN Z REWOLWERAMI.

Widzialem w zyciu bardzo wiele tragedii ludzkich, ktorych sprawcami byli wlasnie grzeczni, przyjaznie usmiechnieci, kulturalni i ZAWSZE DZIALAJACY ZGODNIE Z PRAWEM prawnicy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Nasti Basti
(nastyboy)
Wiking
Wujku, ale jeżeli się zarzynają w miejscu publicznym, strzelają u gina niewinne osoby to już nie jest ok i nie jest nam obojętne. Prawie deportacji powinno obowiązywać do 2 pokoleń wstecz, bo co to za Norweg, taki brązowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
W sumie co racja to racja.
Tylko ze tutejsza policja stare sie byc przede wszystkim delikatna i subtelna...
Nie lamac praw oskarzonego...

I nikt nie chce zauwazyc, ze we Francji tez zaczynalo sie spokojnie, milutko...

Co ja mowie Francja... Nawet do Szwecji nikt nie chce sie przejechac i zobaczyc do czego doprowadzil eksperymet Milion Mieszkan. A dobrze by bylo, bo to taki model posredni pomiedzy dzisiejsza Norwegia i dzisiejsza Francja...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Czytałem ze 15 maja bedą debatować w Brukseli zeby rozsyłas procentowo po krajach UE emigrantów z afryki. Do Polski maja też przydzielić i ilosć azylantów ma zależeć od ilosci mieszkańców danego kraju. Jak ktoś wie cos wiecej to niech opisze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Pavel Ruzhytski
(PavelRuzhytski)
Wiking
Deportowac ten caly syf z zakazem wjazdu do strefy Schengen i po sprawie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
krzychu39 napisał:
Czytałem ze 15 maja bedą debatować w Brukseli zeby rozsyłas procentowo po krajach UE emigrantów z afryki. Do Polski maja też przydzielić i ilosć azylantów ma zależeć od ilosci mieszkańców danego kraju. Jak ktoś wie cos wiecej to niech opisze
Polsza powinna wystąpić o zwiększenie puli na przydział czarnych rolników z Afryki
powinna przy tym powołać się na badania historyczne
może pokrótce przypomnę
w latach 30 ubiegłego wieku rząd Pomrocznej omawiał z Francją odkupienie od niej koloni na Madagaskarze, w celu wysłania tam około 2 milionów małorolnego i całkiem bezrolnego chłopstwa z przeludnionej wsi
wszystko szło jak po maśle do czasu, kiedy wysłany tam podróżnik i znawca zagadnienia
Arkady Fiedler pojechał tam, sprawdził i napisał urzędową ekspertyzę
główna teza dokumentu
Naród Polski jest za głupi, aby był zdolny do przeżycia i egzystencji w madagaskarskich warunkach
dlatego z wdrażania pomysłu zrezygnowano
obecnie napływ wszechstronniejszych i lepiej przygotowanych do gospodarzenia haziajów z Afryki umożliwiłby Polsce uprawę setek tysięcy hektarów ziemi, które leżą nieuprawiane a jedynie orane raz do roku aby dopłatę z Unii dostać i przepić
polskiemu chłopu nic się nie opłaca i żyć się nie da
Afrykańczycy by im pokazali, że się da i można
tylko musi być ich większa liczba, aby chamswto ich nie dało rady prześladować i wytępić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
wszystko sie zgadza tylko na Madagaskar mieli jechac zydzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Tu masz Wujek Janek rację. Lepiej zamiast szukać tematów zastępczych to władze norweskie by się zajęły oszustwami swoich obywateli a nawet szanowanych instytucji które na bezczela oszukują wykonawców zleceń budowlanych. Mam znajomego który poszedł z torbami (po wieloletniej działalności na terenie Norwegii) po tym jak norweska instytucja podlegająca pod budżetówkę po prostu nie zapłaciła, szukając dziury w całym .Oczywiście cała akcja wyrolowania wykonawcy z polskim rodowodem była koordynowana przez norweskiego pana prawnika. I co takim prawnikom można zrobić. Jak ktoś ma bardzo dużo pieniędzy to może się latami procesować. A tak to jest się na straconej pozycji z takim oszustami w krawatach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok