Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(808 niezalogowanych)
211 Postów

(mari66)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mariusz1973)
Wiking
chyba sie zdziebko zagalopowałes z tym "swoim krajem" ja rozumiem zachwyt, zauroczenie, ale zeby zmienic imie, kraj, obywatelstwo na norge??!!!
czasy zachwytu zachodem, skandynawią juz dawno sie skonczyły, ale ty chyba poza polską nie widziałes jak zyją ludzie w innych krajach.....?
bo tu zycia nie ma, odkąd vikingów nie ma ( nuda, ciemno, zimno i do domu daleko )
aaaa i jak słusznie zauwazyłes ludzie tu nie "mają jaj" wiec to zycie nie ma kolorów, a jedyna adrenalina dla norków to ruszający sie spławik podczas wedkowania, albo jazda samochodem z predkoscią 90kmh na 80 tce ))
no i te ich "uprzejmie donosze"........
ty tez podpierdalasz swojego sąsiada ???
załosny jestes człowieczku ://
ps: a to ze ciapatych jest za duzo, to inna sprawa, bo czemu nie, kiedy socjal ok, opieka lekarska za friko(nawet nielegalom).....
fajny ten "twoj kraj".......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Sebastian Zet
(SebastianSB43_300)
Nowicjusz
usuwacze postów no oczywiście mam na myśli mój post który został usunięty, zastanawiam się dlaczego?
hm za ten piec krematoryjny z auschwitz? haha redakcjo MN nie bądźcie śmieszni i nie kompromitujcie się
tak WAS oburzył piecyk krematoryjny? proszę WAS
a może WAS drodzy fjorumowicze oburzył piecyk krematoryjny? he
...to że nie lubię ciapków,żydków i innych tych pojebanych nacji nie oznacza że mam to ukrywać,może jeszcze mam się zamknąć w sobie bo tak by chciała i życzyła sobie redakcja co to to nie !!!

antysemitarasita
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok