Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Lucjan Kufel Magda Kajzer Bajkowyskrzat (2535 niezalogowanych)
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
ok jak tu bylo 190 to tam max 400 ciapatych z brodami pod parlamentem jak prawie co roku drzacych sie na caly r.j stalem moze z 4 min i z tego co zrozumialem to zeby ich nie wrzucac do jednego worka oni nie sa zli maja swoje prawa itd ale to trwalo ponad 2h chyba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
na 100% jedna trzecia tego a po drugie na to by nie dostali pozwolenia
70% kobiet z kasa w duzych miastach jest uzalezniona od polek i sa naszym zonom, matkom wdzieczne ze za nie odwalaja tak ciezka i chujowa robote.
wszystkim paniom na " szmacie " nalezy sie szacunek bo zapierdala.a duzo ciezej niz my panowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
co to za flaga zielono bialo czerwona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
iran albo wlochy ale maja pozom i pion ale to pewnie slask wroclaw
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Czyli chcesz powiedziec ze sprzataczka i budowlaniec to Polska wizytowka w Norwegii
Szacunek za sprzatnie przeciez to jedno z najpodlejszych zajec wiem ze zadna praca nie hanbi ale szacunek to juz lekka przesada

to sprobuj dostac fagbrev na sprzataczke predzej zostaniesz asystentem w przedszkolu z wyplata o 48kr mniejsza niz ma sprzataczka


Iran ma szlaczki na fladze

co za debilka tam wziela flage slaska wroclaw ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
nie wizytowka tylko najpopularniejsza praca i nie szacunek za sprzatanie tylko za wykonywanie ciezkiej i chujowej pracy
PS. sentex co ty jestes tak negatywnie nastawiony do PL?
polonorek jestes?
prawie kazdy norweg lubi polakow nie jestesmy zagrozeniem dla nich zadnym
ci co nie kochaja nas to w wiekszosci tepacy i jebane nieroby co nie porafia sobie znalesc pracy i narzekaja ze zabieramy im chleb!!!
tylko w jednym ci tepacy maja racje czesto i gesto Polacy sa niewyszkoleni i robia prowizorke ale co gorsze zanizaja strasznie stawki
pojedz sobie na alna w oslo w sobote do cops obs autem i zobaczysz za wycieraczka karteczke malowanie, tapetowanie snaie palki za 70kr- jest zima a za chate trzeba placic i to mnie boli w polakach i tylko to
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
no to przepraszam co pisalem a le dobzre ze wytlumaczyles mam takie same poglady
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Jak to napisałeś miły SENTEX'ie: "sami sobie zrobiliscie takie gowno w pracy lubicie dumping socjalny to zapierdalajcie frajerzy za 140nokow"


Sentex, ja naprawdę miałem Cię za rozsądnego faceta.
Może kulturą nie grzeszącego, ale rozsądnego.
A nie forumowego zadymiarza.
Czy ja napisałem chociaż jedno słowo o stawkach? O pracy po paręnaście godzin dziennie? jakie 140nok? człowieku, 180 za godzinę to bierze nasz PRACOWNIK... Za normalne, standardowe godziny. Nie wiem co ci się tak bardzo nie spodobało w moim komentarzu, ale dziękuję uprzejmie za nazwanie mnie frajerem. Ogarnij się chłopie, nie miotaj się i nie wyzywaj wszystkich dookoła tylko dla tego że masz jakieś ciężkie dni. I zanim nazwiesz kogoś frajerem, to może dowiedz się co ten epitet oznacza. Do nie widzenia się z Panem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
) zauwazylem ze wiekszosc kłótni miedzy rodakami jest o ile ktos zarabia- o kasie sie gada na forum ciagle szydzi wysmiawa i siebie sie na piedestal stawia, przy wodzie to norma itd
pisze ogolnie nie o panach na dole ale popieram myslenie sentex sa tacy co pracuja i maja rodziny w pl i sa tacy co zyja tu majac dzieci auta, kredyty itd z jednej dobrej pensji ciezko sie zyje w tym kraju normalnie, czyli inaczej niz w polszy
nie bede sie rozpisywac bo nie o to w tym chodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
zaskarbygg napisał:
) zauwazylem ze wiekszosc kłótni miedzy rodakami jest o ile ktos zarabia- o kasie sie gada na forum ciagle szydzi wysmiawa i siebie sie na piedestal stawia, przy wodzie to norma itd
pisze ogolnie nie o panach na dole ale popieram myslenie sentex sa tacy co pracuja i maja rodziny w pl i sa tacy co zyja tu majac dzieci auta, kredyty itd z jednej dobrej pensji ciezko sie zyje w tym kraju normalnie, czyli inaczej niz w polszy
nie bede sie rozpisywac bo nie o to w tym chodzi


A to w Polsce z jednej dobrej pensji zyje sie dobrze???? ile to jest dobra pensja w Polsce 3-4k netto?( to i tak mniejszosc takie pieniadze) pracownik fizyczny zeby tyle zarobic w pl musi miec super fuche lub jebac 10h/6dni na tydzien. wez nawet z takiej wyplaty w pl zaplac rachunki, dojedz do pracy, zaplac kredyt i utrzymaj rodzine... tez ledwo do pierwszego jak tu z jedenej wyplaty jesli masz rodzine..
teraz kup jakis sprzet agd/rtv w pl... pol wyplaty na badziewnego laptopa w pl, w no za polowe to masz topowy sprzet....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok