Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Sirupsnipper – pyszne zimowe ciasteczka - Norwegia

Czytali temat:
(532 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Sirupsnipper – pyszne zimowe ciasteczka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Może się czepiam, ale myślę, że dobrze by było ciut ciut się przyłożyć przelewając myśli na papier i publikując to w internecie. przykłady:

- "Sirupsnipper to wypiek typowo świąteczny. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyście spróbowali pysznych, kruchych ciasteczek już teraz". Moja pani od polskiego udzieliła by tu kilku bezcennych uwag o charakterze krytycznym i okrasiła je soczysta pałą w dzienniku. No, chyba że autor artykułu obchodzi święta Bożego Narodzenia powiedzmy 10 stycznia... Wtedy rzeczywiście stwierdzenie aby "spróbować świątecznych wypieków już dziś" opublikowane 3 stycznia nabiera sensu.

- "2/4 łyżeczki sody oczyszczonej". A czy mogę zamiast tego użyć na przykład 18/36 łyżeczki, albo 1/2 ???

Moi Drodzy, błagam, odrobinę uwagi przy pracy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
FRYDERYK CABALA
(fredicab)
Wiking
NIE WIDZĘ TU NIC PYSZNEGO,KTO TO PISZE?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
WujekJanek napisał:
Może się czepiam, ale myślę, że dobrze by było ciut ciut się przyłożyć przelewając myśli na papier i publikując to w internecie. przykłady:

- "Sirupsnipper to wypiek typowo świąteczny. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyście spróbowali pysznych, kruchych ciasteczek już teraz". Moja pani od polskiego udzieliła by tu kilku bezcennych uwag o charakterze krytycznym i okrasiła je soczysta pałą w dzienniku. No, chyba że autor artykułu obchodzi święta Bożego Narodzenia powiedzmy 10 stycznia... Wtedy rzeczywiście stwierdzenie aby "spróbować świątecznych wypieków już dziś" opublikowane 3 stycznia nabiera sensu.

- "2/4 łyżeczki sody oczyszczonej". A czy mogę zamiast tego użyć na przykład 18/36 łyżeczki, albo 1/2 ???

Moi Drodzy, błagam, odrobinę uwagi przy pracy...


Autork(a) nie moze juz sie doczekac kolejnych swiat, wiec juz teraz ciastka robi..

Ja bym wstawil jakies rownanie z niewiadoma, pyszne z pozytecznym by bylo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok