Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Otwarte przedszkola przyciągają - Norwegia

Czytali temat:
Karol S (1755 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Otwarte przedszkola przyciągają
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Ew SKA
(ewelen)
Wiking
Super sprawa te przedszkola,ja aktualnie chodze z dziecmi w Bryne i gdyby nie to ,to juz bym zgłupiała w domu...poznałam kilka fajnych osób,dzieci maja kolegów i kolazanki.Same superlatywy Panie pomocne,bardzo sympatyczne.Dzieki temu miejscu zaczelismy sie uczyc jezyka,codziennie przychodzimy do domu z nowo poznanymi słowami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
m m
(images)
Wiking
To prawda otwarte przedszkola to super sprawa. Niestety w naszej komunie nie ma otwartego przedszkola bo własnie zostało zamknięte rok temu. Byłysmy w przedszkolu w innej komunie i Panie powiedziały że nie możemy tam chodzić bo nie mieszkamy w tym miescie. Czy ktos miał ma podobny problem ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
beata milewska
(klara73)
Wiking
hei tez mieszkam w Bryne czy mozesz podac mi wiecej informacji moj tel 46168763 z gory wielkie dzieki Beata
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Natalia Chojnacki
(nataliach)
Wiking
A może ktoras mama wybiera się do otwartego przedszkola w sandnes? Chętnie sie dolacze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(klara77)
Wiking
nie mam dzieci w wieku przedszkolnym ale z checia wybralabym sie do takiego przedszkola w sandnes,na nauke jezyka..slyszalam ze tak mozna..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Ew SKA
(ewelen)
Wiking
W Bryne chyba jest jakis projekt dla uchodzców z Afryki,Panie ucza te dziewczyny Norweskiego i przystosowania do zycia w Norwegii,każda z nich ma małe dziecko wiec nie wiem jak jest jak sie nie ma dziecka ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Monika kilimnik
(Monipys)
Wiking
o ja tez mieszkam w Bryne nie mam dzieci ale też chętnie bym chodziła na takie zajęcia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Anna W
(Anna27)
Wiking
swietna sprawa z tymi przedszkolami, ja dopiero oczekuje dziecka, ale chetnie bym juz poszla
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Monipys napisał:
o ja tez mieszkam w Bryne nie mam dzieci ale też chętnie bym chodziła na takie zajęcia
Zawsze mozna pozyczyc dziecie od kolezanki.
Kolezanka bedzie miala radoche, bo bedzie miala wolne i ty bedziesz miala radoche w przedszkolu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok