Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Marcin Jankowski hary rolf (2751 niezalogowanych)
83 Posty
Jacek Zabek
(Zabek57)
Początkujący
Zdają sobie sprawę co to znaczy naprawdę rozzłościć Putina, a debil tusk nie. Dlatego dali mu stołek, za jednym zamachem pozbędą się polaków zabierających miejsca pracy i wywołają wojnę z ruskimi, a to potęga. Zrobią to za pomocą tuska idioty. Chcieli i chcą wojny, bo to biznes nad biznesy, przy okazji europa pozbędzie się wielu ludzi na socjalu, a to dla nich plaga w europie srodkowej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Jacek Zabek
(Zabek57)
Początkujący
Od jakis dziesięciu lat mocno świat naciska na świat muzułmański, aby to oni wywołali na tle religijnym wojnę co najmniej w europie, jednak ta ekstremistyczna część muslimów co by to mogła zrobić, to ułamek wszystkich muzułmanów. To teraz przez tuska idiotę będą na ruskich cisnęli, bo to duża siła w europie z zapleczem i tradycjami wojskowymi w każdym prawie domu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Zabek57 napisał:
Zdają sobie sprawę co to znaczy naprawdę rozzłościć Putina, a debil tusk nie. Dlatego dali mu stołek, za jednym zamachem pozbędą się polaków zabierających miejsca pracy i wywołają wojnę z ruskimi, a to potęga. Zrobią to za pomocą tuska idioty. Chcieli i chcą wojny, bo to biznes nad biznesy, przy okazji europa pozbędzie się wielu ludzi na socjalu, a to dla nich plaga w europie srodkowej.
czy mógłby to ktoś przetłumaczyć, bo nie wiem co sądzić na ten temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
jasta102 napisał:

czy mógłby to ktoś przetłumaczyć, bo nie wiem co sądzić na ten temat


1. Tlumaczenie bezposrednie: EU chce rozloscic Putina, ale nie wie jak to zrobic wiec zatrudnili fachowca-Tuska
2. Tlumaczenie posrednie: Zabek uwaza, ze stanowisko bylo dla debila/idioty i jemu sie nalezalo jako osobie najbardziej kwalifikowanej

Zreszta tlumaczen tego tekstu moze byc duzo wiecej, w zaleznosci od wyobrazni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(RxWojtek)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Aleksander Nowacki
(nowackialeksander)
Wiking
RxWojtek napisał:
www.se.pl/wydarzenia/politycy/ile-zarobi...o-kosmos_419879.html masakra nic dziwnego ze pózniej taki cymbał mówi ze paliwko moze byc po 7 zł. zamało sie nachapał w Polsce. dałbym mu łopate i kazał jebac z 800zł.....

Z tym, że mówi o paliwie za 7 zł przesadziłeś. Wszyscy dobrze wiemy, że to nie jest jego "widzi mi się", tylko jest to czym uwarunkowane.
Niestety, zarobki wszędzie "wysoko" są olbrzymie. W rządzie, w UE, wszędzie tak gdzie jest władza i wielki majestat. Szkoda tylko ,ze nikt się z nami tymi pieniędzmi nie podzieli, czy nie odda, wszyscy ideowcy, ale pieniędzmi nie gardzą.
Niewątpliwie będzie to dla Tuska wielkie wyzwanie na levelu EUROPE!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
Z tym, że mówi o paliwie za 7 zł przesadziłeś. Wszyscy dobrze wiemy, że to nie jest jego "widzi mi się", tylko jest to czym uwarunkowane.
no uwarunkowane kolacja z osmirniczkami z szefem orleny za ktore zaplaci z pieniedzy podatnikow

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Aleksander Nowacki
(nowackialeksander)
Wiking
plus marża szejków z Quataru
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Jacek Zabek
(Zabek57)
Początkujący
Pisałem szybko wcześniejsze wpisy, chcecie tłumaczenia?
Dolar spadł więcej jak połowę ponad 10 at temu i Bush w odpowiedzi na biedniejące społeczeństwo w USA wpadł na pomysł ścigania muzułmanów z Billadenem. Wysłał wojska, broń itd. w rejon gdzie jest ropa. Ciekawe dlaczego nie wysłał tego na pomoc dla uciśnionych Indian w USA, tylko tam gdzie jest ropa? Na tych działaniach przetrwało kryzys USA. Wysłanie starej broni to powód do otwarcia przemysłu związanego z nową bronią. Armia nie była darmowa, każdy wojak kasę zgarną. Cały kraj chętnie zapłacił wyższy podatek na cele z tym związane, bo wspólny wróg barbarzyńca z drugiej półkuli łączy. Teraz w Europie jest bieda w stosunku do tego co było więc wspólny wróg potrzebny i taka wojna jak nic innego. Narody się scalą i przetrwają kryzys. Europa, czyli ani Unia Europejska, ani NATO nie chcą zacząć tej wojny. Znów pierwszą siłą, która była by wstanie zacząć byli muzułmanie, ale szybko okazało się że ekstremiści są straszni, mordercy, ale to tylko część wszystkich muzułmanów na świecie. Gdyby wszyscy muzułmanie byli ekstremistami, to cała Europa zalała by się krwią. Jest to druga co do wielkości religia na świecie. Drugą taką siłą jest Rosja. Nie wiem czy można ufać Putinowi, ale jedną prawdę powiedział, że gdyby chciał to w dwa tygodnie by zagarną Ukrainę. Europa o tym wie i razem z USA aby ratować twarz jako niby to rozjemcy konfliktów, to podsycają wściekłość Rosji. Ja nie lubiłem nigdy zwierzchnictwa Rosji, bo pamiętam komunę, kartki na jedzenie, ich armię itd. musiałem się uczyć ich języka, był przymusowy. Dzięki temu jednak rozmawiając teraz z Ukraińcami i Rosjanami, dowiedziałem się od obydwu stron, że na tych terenach co teraz są walki, tak jak na Krymie towarzystwo jest tak przemieszane, że prawdy nie dojdziesz kto ma rację gdybyś pominą aspekt terytorialny Ukrainy. Sami Ukraińcy mówią, że tam żyje dużo Rosjan i wrze od wielu lat i nie tylko tam. Kto sponsoruje tych bojówkarzy rosyjskich na wschodzie Ukrainy? Wiadomo że ktoś z Rosji, ale kto? Może jacyś oligarchowie na własną rękę, nie złapano Putina ani nikogo z rosyjskiej armii, że wydawał rozkazy, wysyłał sprzęt. Twardych dowodów bezpośrednio na nich nie ma. Tylko politycy w europie i USA podsycają sprawę, aby naprawdę Rosja się wściekła i poszła dalej na całą Ukrainę i byłe republiki Rosyjskie w tym Polskę. Te kraje będzie trzeba odbudować po wojnie, wszystko stanie się Państwowe jak właściciel nie przeżyje, a już wszystko wyprzedali gdzie mają biedacy dobierać, gdzie dalej kraść? Siedzą w NATO, Unii i myślą co tu, gdzie tu zburzyć, zagarnąć, zniszczyć, kogo wymordować, przecież w wojnie zginie masa ludzi, co siedzi na socjalu, lub tych zabierają im pracę. Polacy, Litwini, Ukraińcy, Rosjanie itd. Po wojnie będzie praca dla pozostałych, przy odbudowie. Głupi Tusk będzie w ich imieniu wkurwiał Rosję i Putina, do tego go wzięli go na ten symboliczny stołek. Mam nadzieję, że Putin nie da im się sprowokować, ani nie da wolnej ręki Żyrinowskiemu, ten to drugi Stalin, nawet swoich by ubijał jak mu się przeciwstawią.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok