Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kto ma największą szansę na kontrolę celną? - Norwegia

Czytali temat:
bodek300 b Krzysztof ....... Tombed Tombed grzesiek69 (2394 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kto ma największą szansę na kontrolę celną?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
nie moge sie zalogowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
zostałeś faszysto znów wyczesany
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej

Źródło: Józef Stalin, dekret z 1943,

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
fasztysto
nie mogłeś się zalogować, ponieważ ta strona jest obsługiwana przez polskich fachowców
elektroników
ale są to kłopoty przejściowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Małgorzata Jaworska-Krzan
(gosiaczek1987)
Wiking
Mnie kontrolowali tylko raz w Oslo na lotnisku, ale teraz już wiem dlaczego... Bo jak z reguły zawsze mam spięte włosy tym razem miałam rozpuszczone i strasznie mi przeszkadzały, nie miałam ich czym spiąć więc ciągle poprawiałam, ale wtedy akurat szukali papierosów a ja nie miałam przy sobie nawet jednej małej paczuszki i puścili mnie O alkohol nikt nie zapytał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Redakcja MN napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kto ma największą szansę na kontrolę celną?


Jeśli chce się oszukać celników, to powinno się zachowywać spokojnie:

- Spokojna mowa ciała, łagodne ruchy i skoncentrowane spojrzenie to dobry punkt wyjścia. Unikaj kontaktu wzrokowego z celnikami, nie wykonuj dużo ruchów dłońmi. Sterowanie odruchami jest bardzo męczące, ale to dobry punkt wyjścia - zaleca Holtan.



Poradnik młodego przemytnika, ewentualnie jak zostać mrówką
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
6 razy garaz w kistiandsand,nigdy poza strata czasu i nerwow problemow nie mialem
jesli nie przemycasz masowo czego sie obawiac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
nadal nie mozna sielogowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J R
(jola13r)
Wiking
Kontrol masz pewną jak wychodzisz wcześniej niż większa ilość ludzi. Ja nie przewożę niczego a kontrole mam dość regularnie. Już się do tego na tyle przyzwyczaiłam , że jak mnie nie zatrzymuję to się zastanawiam co jest nie tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok