Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Żebranie - problem całej Europy - Norwegia

Czytali temat:
Anna _ (687 niezalogowanych)
168 Postów
Robert Niemiec
(robertoslo2)
Stały Bywalec
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Żebranie - problem całej Europy
Rumuni , nawet podczas mszy chodzą pomiędzy ludźmi i żebra ją , widziałem osobiście wczoraj w św. Olafie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Bog potrzebuje bardziej pieniedzy! Co tam jacys rumuni.

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
robertoslo2 napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Żebranie - problem całej Europy
Rumuni , nawet podczas mszy chodzą pomiędzy ludźmi i żebra ją , widziałem osobiście wczoraj w św. Olafie



Tam zaraz "rumun" to przecież Gabryś wybyl na południe(logicznie)


Nie był ten "rumun" w eskorcie kota lub nawet kilku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
bodys napisał:
[quote]Optymus_anihilacja napisał:
Bog potrzebuje bardziej pieniedzy! Co tam jacys rumuni.



Optymus,oglądałeś zeitgeist?Jeśli nie,polecam,choć temat pewnie jest Ci znany...


Lata temu, szkoda czasu na woo woo. Nie lubie teorii spiskowych, zenuje mnie brak sceptycyzmu.
Ogrom bledow tam zawartych powinien kazdego napelnic sceptycyzmen. Zanim zaczniesz zasmiecac glowe bzdurami polecam to:

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
bodys napisał:
Optymus_anihilacja napisał:



Obejrzałem i tu się nie zrozumieliśmy,bo fakt,zeitgeist składa się z trzech części.! traktuje o genezie religii i tu wg mnie w pełni potwierdza to co jest w filmie z Twojego linku.Wiara w boga została tam obalona naukowo.Choć nie do końca,bo jak naukowcy mawiają,dopóki nie udowodnisz,że coś nie istnieje...Reszta odnośnie zamachu,to dywagacje,to fakt.A jeszcze odnośnie finansjery,to tak samo jak z Mocarstwami...Każde jest oparte na ekspansji.Ideą ekonomii jest wzrost przecież..Wojny też przecież powodowane są przez chęć ekspansji.To jest temat na dłuuugą dyskusję i nie to było moim zamiarem.A w garnku na zupę,jest ograniczona ilość miejsca...Ja piłem tylko do religii...Też opartych na ekspansji...Może z wyjątkiem Buddyzmu-ale to bardziej filozofia,niż religia


Nie bardzo wiem co tu obalac. Udowadniac, ze nie istnieje cos, co nigdy nie zostalo udowodnione, ze istnieje? Choc tematyka ciekawa, to zajmowalem sie nia kilka lat temu, teraz wole cos innego.
Ale jezeli sie tym interesujesz to polecam Dawkinsa, Harrisa, Denneta, Hitchensa, Ibn Warraq.
Stad plynnie wpadniesz do socjobiologii, psychologii ewolucyjnej i fizyki kwantowej.

Jak chcesz to ci podrzuce dziesiatki autorow na priv. Zreszta, jezeli znasz engelsk to proponuje zajrzec do Brockman`a
edge.org/library
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(macieksz)
Wiking
ale po co te zakazy wystarczy to naglosnic i pokazac filmy programy jak faszeroja te dzieci narkotykami jakimi furami jezdza "alfonsi" tayusiowie itd

norki robia to co im sie powie nie ma kasy nie ma zebrakow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
wolę, aby żebrali niż aby kradli...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(KrzysztofTrzeciak)
Wiking
Moge zucic kase gosciowi co nog nie ma itp,a nie zdrowemu typowi bo tutaj kase zebra a w Rumuni bmw sie wozi skurwiele.Na piekne oczka moga brac naiwaniakow niech zapierdalaja tak jak kazdy.Wielu jest Polakow bez pracy i sie glowia co zrobic i na ulice nie ida zebrac tylko szukaja pracy a te kurwy juz na stracie od malego ucza jak zebrac a robic sie nikomu nie chce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
za szmugiel niech sie wezma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Hubert Kupczyk
(luis245)
Wiking
Popieram słowa kolegi wielu polaków nie pracuje ale i z kubkami na rogach nie siedza jak to pierdolone rumunskie dziadostwo plaga normalnie............a wystarczy popatrzec przy forexach czy western union koleiki tych fajansiazy chajs wysyłaja je......ne nieroby......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok