Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Mariusz Sztelmach (6447 niezalogowanych)
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@tomek_xxxx: W co wierzysz a w co nie to nie moja sprawa. Gdybys byl domyslny to bys sie domyslil z mojego nicka iz urodzilem sie w 1988. Pozatym nie masz sie czego domyslac gdyz juz ktos "uprzejmy inaczej" wkleil na forum informacje o mnie wszelakie ktore jedynie potwierdzaja to co pisze. A marek znam wiele poprostu najlepiej mi sie podoba BMW 7mka a wersja Alpina B7 jest akurat odpowiednia do tego ile uwazam za stosowne wydac na samochod (760i G-power Storm jest fajniejszy ). Obecnie sobie jezdze Audi A8 4,2 TDI na norweskich tablicach bo mi sie akurat takie "trafilo" w prezencie wiec nienarzekam ze diesel zreszta niekupowalbym samochodu na norweskich tablicach aby socjalista dawac avgift wiec jezdzil nim bede az sie rozpadnie chyba ze skasuja engangsavgift. A na urlopy i flexi tid w Polsce (49 dni roboczyc totalnie) bede mial BMW Alpina B7 bez avgiftu.

@Karol.Ky: Ja nigdy nie mowilem iz JUZ jestem milionerem jedynie ze conajwyzej jedynym dziedziczacym miliony a zanim do tego dojdzie zarobie odpowiednia ilosc wlasnych. Aha i jak pamietam to niedawno mowiles komus ze nowe slowa wymysla, wiec co to jest "mosku" ? Poucza sie innych a samemu to juz mozna? A samochod model 2010 wcale nie jest taki stary wiekszosc osob nierozpozna roznicy miedzy takim a pol rocznym, lecz ktos w nowce za 300 000+ PLN napewno zobaczy roznice na autostradzie czy przy ruszaniu ze swiatel. Nie mowie juz o tym jak sie beda przygladac lokalni pseudoszpanerzy w miasteczku do ktorego jezdze na urlop.

Nawet nutke mam dobra do wlaczenia na subwooferze pasuje do 7mki:
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomek ***
(tomek_xxx)
Wiking
Oj Maniak, Maniak... Ja Ci do portfela nie zaglądam... Znam wielu bogatych ludzi, ale oni jakoś inaczej gadają niż Ty, ha ha ha...
Jednak się pomyliłem. Musisz mieć 16-18 lat. Lub 16-latek w Twoim imieniu pisze na tym forum. To by pasowało.
Fajny masz samochód, mi się podoba mój, komuś innemu jeszcze inny, co za różnica, ludzie, przecież to tylko samochód.
Nie zazdroszczę Ci że dostałeś kasę w spadku, a raczej współczuję. Ja na swój samochód sam zapracowałem uczciwie i bez nadgodzin. Więc nie krytykuję tutejszego systemu.
A co Ty zrobisz jak Ci się kasa skończy? Masz już jakiś pomysł?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomek ***
(tomek_xxx)
Wiking
Hej, Maniak! Pamiętaj o takich felgach (kapslach), co jak się zatrzymasz na światłach, to one dalej się kręcą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@tomek_xxx: Czy ty w ogole czytasz ze zrozumieniem? Napisalem iz spadek odziedzicze kiedys moze za 30 lat moze za 40 lat.... A kase mam bo pracuje jako prawnik u Fylkesmannen (mozesz sobie zobaczyc mnie na liscie zatrudnionych) lub obejrzec temat zalozony przez "uprzejmego inaczej". Jedyne co dostalem to samochod na norweskich tablicach. A co do kasy to caly czas dbam oto aby bylo jej wiecej dzieki inwestycja na gieldzie wszystkiego co oszczedzam a dzieki mozliwosci pracy w miejscu gdzie moi rodzice posiadaja dom w Norwegii oszczedzam praktycznie prawie cala pensje. Wiec zle nie jest powiedzialbym ze nawet dobrze i ciagle jest coraz lepiej. A skoro juz mowimy o tym co nam sie wydaje to mnie sie wydaje ze w tobie juz sie zazdrosc uaktywnila mimo ze podobno sam cos posiadasz i tez masz odpowiednia pensje.... dziwne ale pisanie ze ktos ma 16 lat pasuje do czlowieka ktory czegos drugiemu zazdrosci. Wiec mozna sobie wyobrazic co to bedzie jak beda widziec na zywo wszystko tacy ktorym sie wydawalo do tej pory ze "Passat albo Golf to jest cos fajnego zwlaszcza jak jest oblepiony nalepkami i z nakladka na rure wydechowa" Bedzie prawie slowo w slowo jak w tym utworze ktory wkleilem

PS. Felgi wystarcza na zamowienie takie same jak te ktore sa na tym wideoklipie do nowszego modelu 7mki tez beda pasowaly
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
@ imperator1988 Poszukaj znaczenia slowa "mosiek"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomek ***
(tomek_xxx)
Wiking
Po prostu nadal gadasz jak małe dziecko. Czego mam Ci zazdrościć? Ty nic nie masz co ja chciałbym mieć, używasz słownictwa dorastającego dzieciaka, próbujesz udowadniać kim jesteś, co mam sądzić?
Mówisz o sobie, żeś polityk. Ciekawe ilu zwolenników zyskałeś po tej bezsensownej dyskusji. Szkoda, że ludzie nie mogą stawiać gwiazdek, bo byś się zdziwił.
Biorąc to wszystko pod uwagę tylko tak sobie myślę, że nie jesteś osobą za którą się podajesz, potrzebujesz samochodu, żeby podnieść swój status? Ale samochód w Norwegii nie jest wyznacznikiem statusu. Zacznijmy dyskutować o łodziach, jaką masz? - ha ha... już znam odpowiedź... jesteś taki przewidywalny - jak prawdziwy prawnik i polityk
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Karol.Ky: Jest to wlasnie slowo slangowe i wiem co oznacza. Lecz wydaje mi sie iz niedawno dzis kogos pouczales na temat "slow slangowych". Stad tez zdziwienie gdy sam ich uzywasz. Pozatym to malo kreatywne kopiowac jaste z uzyciem synonimu pochodzacego ze slangu.

@tomek_xxx: Niby nic nie mam lecz jednak cie korci aby nazywac mnie od dzieciakow i probowac podwazyc to kim jestem. I to pomimo dowodow tutaj na tym forum i tego iz kazdy kto tu jest dluzej ci to potwierdzi ze jestem tym za kogo sie podaje. Jaki moze byc tego powod? A moze sam nie masz tego o czym mowisz i dlatego podejrzewasz innych o podobne "praktyki" chwalenia sie tym czego sie nie ma?

Co do polityki to naleze do FrP lecz nie uwazam sie za polityka poniwaz brak mi do tego odpowiedniej charyzmy, lecz nieprzeszkadza mi to zupelnie w gloszeniu pogladow politycznych. A ze proletariat lub pasozyci moga sie zdenerwowac, coz ich prawo niech sie denerwuja.

Co do statusu w Norwegii to zupelnie mnie nieinteresuje. Poniewaz nieutrzymuje z zadnymi norskami kontaktu poza zawodowym w pracy i tutaj jestem dla pieniedzy a nie dla przyjemnosci. Za to dla przyjemnosci bywam na urlopie&flexi tid w Polsce i interesuje mnie tam miasteczko do ktorego na ten urlop jezdze (co maja w Warszawie etc. mnie nieobchodzi) i tyle. A kiedys gdy juz bede mial odpowiedni kapital wyprowadze sie do Polski i codziennie bede korzystal z przyjemnego zycia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Imperator1988 napisał:
@Karol.Ky: Jest to wlasnie slowo slangowe i wiem co oznacza. Lecz wydaje mi sie iz niedawno dzis kogos pouczales na temat "slow slangowych". Stad tez zdziwienie gdy sam ich uzywasz. Pozatym to malo kreatywne kopiowac jaste z uzyciem synonimu pochodzacego ze slangu.

@tomek_xxx: Niby nic nie mam lecz jednak cie korci aby nazywac mnie od dzieciakow i probowac podwazyc to kim jestem. I to pomimo dowodow tutaj na tym forum i tego iz kazdy kto tu jest dluzej ci to potwierdzi. Jaki moze byc tego powod? A moze sam nie masz tego o czym mowisz i dlatego podejrzewasz innych o podobne "praktyki" chwalenia sie tym czego sie nie ma?

Co do polityki to naleze do FrP lecz nie uwazam sie za polityka poniwaz brak mi do tego odpowiedniej charyzmy, lecz nieprzeszkadza mi to zupelnie w gloszeniu pogladow politycznych. A ze proletariat lub pasozyci moga sie zdenerwowac, coz ich prawo niech sie denerwuja.

Co do statusu w Norwegii to zupelnie mnie nieinteresuje. Poniewaz nieutrzymuje z zadnymi norskami kontaktu poza zawodowym w pracy i tutaj jestem dla pieniedzy a nie dla przyjemnosci. Za to dla przyjemnosci bywam na urlopie&flexi tid w Polsce i interesuje mnie tam miasteczko do ktorego na ten urlop jezdze (co maja w Warszawie etc. mnie nieobchodzi) i tyle. A kiedys gdy juz bede mial odpowiedni kapital wyprowadze sie do Polski i codziennie bede korzystal z przyjemnego zycia.



Mosiek, to nie jest slowo slangowe, a jedynie pochodzenia zydowskiego, uzywane w gwarze warszawskiej i krakowskiej. Nie pouczalem, tylko zapytalem co to "smuteczeq"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Karol.Ky: A masz moze jakas teorie na ktorej to opierasz uzycie slowa "mosiek" czy tez od tak sobie kopiujac jaste rowniez w bezpodstawnosci uzywania takowego okreslenia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomek ***
(tomek_xxx)
Wiking
To tyle w temacie przemytników.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok