Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Thomas Kulpa (1795 niezalogowanych)
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
misiu73 napisał:
jasta102 aleś jest k...wa ograniczony!!! większym idiotą jest jeszcze tylko
brzydal na tym portalu.
A z jakiego ty zadupia przyjechałeś "folksfakenem" namondrowany Cwoku!!!

ten namondrowany cwok przybyl ze slomnik,to taka wies pod Krakowem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
misiu73 napisał:
jasta102 aleś jest k...wa ograniczony!!! większym idiotą jest jeszcze tylko
brzydal na tym portalu.

a gdzie jest gabriel?
na trzecim miejscu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
misiu73 napisał:
jasta102 aleś jest k...wa ograniczony!!! większym idiotą jest jeszcze tylko
brzydal na tym portalu.
A z jakiego ty zadupia przyjechałeś "folksfakenem" namondrowany Cwoku!!!



W Norwegii są piękna naturalne i wiele można jej pozazdrościć nie znaczy to ,że Polska jest cała w ruinach ,ciołku .Coś musiałeś zauważyć jadąc z lotniska no chyba ,że jak Hanna w niebo patrzyłeś
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(misiu73)
Wiking
Ja w porównaniu do ciebie EVIL na Lofotach mieszkam 8 lat w swoim domu,więc nie pier..l mi o pięknie tego kraju.
Nawet cię nie stać żeby normalnie się pokazać tylko większoś mądrali jak ty zakamuflowani piszą bzdury będąc tu kilka miesięcy siedząc na NAVie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
julita angel
(babka.samo.zlo)
Wiking
1. Czy naprawdę taka bogata telewizja jak NRK nie mogła wyślić sie na zatrudnienie profesjonalnej dziennikarki? Totalny brak obiektywizmu, warsztatu dziennikarskiego (chociażby podstawowej umiejętności zadawania odpowiednich pytań bohaterom reportarzu!!), nie wspominając już o jakości języka polskiego pani tzw. redaktor... Polszczyzna w takim wydaniu była żałosna, biła po uszach...

2. Znam Pyrzyce. Nie poznałam tego ślicznego, kameralnego miasteczka w tym żałosnym wydaniu, Pyrzyce jako slumsy. Miasto duchów?? Po ataku atomowym?. Mój mąż Norweg, który był w Polsce wiele razy, patrzył w ekran z niedowieraniem. Gdzie w Polsce znaleźli takie zgliszcza i ruiny...???

3. Cała ta żałosna seria- antyreklama dla naszego kraju, na pewno przyciągnie mnóstwo turystów i zmieni negatywne stereotypy o nas. Przecież niby o to chodziło?? Walące się domy, mieszkania żywcem z lat 70/tych, pijaństwo, ubóstwo, degrengolaga.. BRAWO PANI HANIU, NIE MA TO JAK STRZELIĆ SOBIE W KOLANO... Ale sądząc po jakości Pani języka polskiego, nie jest Pani naszą rodaczką, więc obraża nas Pani bezkarnie...

4. Miałam lepsze zdanie o NRK. Dziennikarze pracujcy dla tej stacji, słyną z obiektywizmu i profesjonalizmu. Widać nie wszyscy.

5. No cóż może chociaż Tarantino przyjedzie do Pyrzyc, nakręcić "Hostel 3" albo jakiś inny horror?? A może Cameron machnie "Świat po Armagedonie", albo coś w podobnym tonie...

Pozdrawiam i dodam tyko, że pomimo starań pani pseudo redaktor, nadal jestem i zawsze będę dumna z tego, żę jestem Polką.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
andrzej tarchala
(andre50000)
Wiking
dla mnie jestes mierna dzienikarka ktora chce sie wylansowac w NRK krecac kiczowaty serial o emigrantach.wiekszym wyzwaniem byloby zrobic filmik o polakach ktorzy sa rozgarnieci,maja wlasne mieszkanie,mowia z sensem ale na to cie nie bylo stac...wolisz promowac jakas skrajnosc gdzie wiekszosc ludzi sie od tego odcina
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
julita angel
(babka.samo.zlo)
Wiking
Jasta 102, Twój post, dla mnie mistrzostwo świata..... Tarantino ma gotowy scenariusz.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
babka.samo.zlo masz 100% racji, ja powiem jeszcze tylko tyle, że to antypolski serial i totalne świństwo, oraz szczyt manipulacji.

Tak się składa, że znam Pyrzyce bo mam tam rodzinę od strony ojca, ta kobieta nieźle się nagimnastykowała, aby to piękne miasteczko pokazać jako slumsy, ominęła wszystkie piękne miejsca, w pokazała nieliczny margines.

Oczywiście polaków też przedstawiła jako totalną patologię, a przecież nie wszyscy tacy są i większość mieszka w normalnych mieszkaniach czy domach a nie w barakach. Znam wielu budowlańców i żaden nie mieszka w baraku i żaden nie pobija whisky mlekiem. większość których znam mieszka i żyje normalnie, w domu razem z rodziną.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(albercik27)
Wiking
Hardi..... masz racje przecierz pokazywanie Polski i nas polakow jako potalogie traktuja jak rozrywke......prawda jest taka ze to MY budujemy im(norwegom)kraj....ja takze pije whyski zasiadam sobie w salonie i zyje jak kazdy z nich moze i nie mam samochodu z salonu ale zyje godnie mieszkam normalnie pracuje i tak samo pobierane mi sa podatki ................................................................................takze pokazywanie nas w zlym swietle podziekujmy tej naszej rodaczce ktyura pracuje w NRK
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(albercik27)
Wiking
NRK niech zrobi serial wsrod moich znajomych i mnie...ale to jest problem typu to sie nie sprzeda ..... nie bedzie ogladalnosci.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok