Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

praktyki z nav - Norwegia

Czytali temat:
Natalia Kozłowska Kuba CK DanielM (367 niezalogowanych)
8 Postów
JOANNA JO
(JOANNAJO)
Wiking
chcialam sie zapytac jak wyglada temat praktyk z nav bez znajomosci jezyka norweskiego, odbyl ktos takie praktyki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
A w ogole mozna odbyc praktyki w jezyku angielskim w navie? Mysle ze trzeba najpierw przejsc kurs prowadzony przez nav z jezyka norweskiego a pozniej szykowac sie na praktyki.Chociaz nie wiem jak to dokladnie jest. Ja bylem na praktykach z navu ale do tego musialem umiec jezyk norweski. Caly kurs trwal 46 tygodni - 3 tyg teori , 43 tyg praktyki. Wlasnie niedlugo wybieram sie na drugie praktyki ale z tego co mi wiadomo potrzebna jest znajomosc jezyka norweskiego.Przynajmniej wszystko ja mialem po norwesku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
JOANNA JO
(JOANNAJO)
Wiking
aa darmowe praktyki aby nauczyc sie jezyka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
a no to sa prowadzone przez norwega najczesciej po angielsku. Norweski w praktyce czyli gadacie w grupach po norwesku (komunikacja), najczesciej wyglada to jak prawie szkola norweska w grupach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
JOANNAJO napisał:
aa darmowe praktyki aby nauczyc sie jezyka?
Typowych kursow jezykowych NAV nie prowadzi. Co do praktyk, to trzeba je sobie na ogol znalesc samemu. Jezeli znajdziesz zaklad, ktory zatrudni ciebie mimo, ze nie znasz norweskiego, to kto wie, moze NAV za nie zaplaci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok