Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
chris ... maX d MAnia06 M (7515 niezalogowanych)
1 Post

(mikro)
Wiking
z calym szacunkiem pokazali najgorsze "chychlo" gdzie oni mieszkaja w polsce co to jest wstyd i hanba ... zasrana propaganda niech pokaza ludzi na poziomie ... i jak oni maja szanowac polakow jak polacy sami z siebie robia idiotow... ciekawe jakie wyksztalcenie ci ludzie maja oj szkoda slow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
4 razy pokazali zrujnowana brame
naprawde w 30 000 Pyrzycach nie ma zadnego normalnego budynku?
i jest 25%bezrobocie?

ale przynajmniej Magda dala Norkom do myslenia
ze za wesele zaplaci tyle co za polowe domu
no i domek stawia murowany a nie jakies listewki z kartonem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Dorota J
(unicornesss)
Wiking
jasta, odpierdol się od moich warkoczyków, to raz, a dwa - masz, specjalnie dla Ciebie rozczesałam włosy i nawet udokumentowałam zdjęciem

poza tym widocznie nie zrozumiałeś o czym piszę, a przecież używam całkiem prostego słownictwa
mój post dotyczył ilości wolnego czasu, którego ja nie mam, bo pracuję, uczę się, prowadzę dom i jeszcze trenuję i czasami jak wlokę się do łóżka po 16 h na nogach to zwyczajnie zazdroszczę ludziom, którzy tak się nudzą, że mogą se w ramach wolontariatu pracować dla nrk. Bo np mnie brakuje czasu, żeby pogadać z mężem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(jarek72)
Wiking
Super. Whisky z mlekiem. Wesele w cenie pol domu. 7 lat w norwegi ( bez perspektywy pracy)ksztalci corke a ona dolaczyc do ojca chce. Chlopaka , mlodego oszczedze. Ale prawde mowiac poczatki tez byly trudne ale trzeba miec rozum .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
patim napisał:
4 razy pokazali zrujnowana brame
naprawde w 30 000 Pyrzycach nie ma zadnego normalnego budynku?
i jest 25%bezrobocie?

ale przynajmniej Magda dala Norkom do myslenia
ze za wesele zaplaci tyle co za polowe domu
no i domek stawia murowany a nie jakies listewki z kartonem



Dokładnie ,co za masakra a na koniec już myślałam jadą samochodem będzie 5 sekund polski a tu DUPA kawałek nieba ,szlag trafia
Hanno jakaś tam ,cieszę się ,że nie pamiętam twojego nazwiska.OBYŚ SZYBCIUTKO POSZŁA W ZAPOMNIENIE i całe życie łapała się dennych tematów.

Następne zdjęcia do twojego dokumentu ,równie dobrze jak pokażesz dupę Maryny ,będzie o wiele lepiej .


Tym razem Magdzie pogratuluję ,zuch dziewczyna mówiła co myśli .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
patim napisał:


ale przynajmniej Magda dala Norkom do myslenia
ze za wesele zaplaci tyle co za polowe domu


Oj zebys wiedzial, ze dala do myslenia
Kazdy, normalnie rozumujacy "norek" pomysli: nic dziwnego, ze w Polsce "bida z nedza" i nic nie maja, skoro ludzie haruja kupe lat i pieniadze przepuszcza na jednodniowa impreze
To trzeba sie urodzic polackiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magda Gawronska
(Magda110)
Wiking
Gdybyście uważnie oglądali - mowa jest o stanie surowym domu. Stan "pod klucz" to kwota minimum 3 razy większa i każdy logicznie myślący na pewno zdaje sobie z tego sprawę Wesele w PL tyle kosztuje, jeśli ma się dużą rodzinę - i mowa tu o tej najbliższej. Z resztą jeśli organizacja takiego przyjęcia kogoś dotyczy na bieżąco, to doskonale wie jakie są jego koszty - nie 15 tys zł jak np. 5 czy 7 lat temu. Nie będę rozwijać tematu, bo taka pora odpowiednia jest jedynie na sen. Dobranoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
unicornesss napisał:
jasta, odpierdol się od moich warkoczyków, to raz, a dwa - masz, specjalnie dla Ciebie rozczesałam włosy i nawet udokumentowałam zdjęciem

poza tym widocznie nie zrozumiałeś o czym piszę, a przecież używam całkiem prostego słownictwa
mój post dotyczył ilości wolnego czasu, którego ja nie mam, bo pracuję, uczę się, prowadzę dom i jeszcze trenuję i czasami jak wlokę się do łóżka po 16 h na nogach to zwyczajnie zazdroszczę ludziom, którzy tak się nudzą, że mogą se w ramach wolontariatu pracować dla nrk. Bo np mnie brakuje czasu, żeby pogadać z mężem.

no i dobrze
przynajmniej wyglądasz teraz jak Polka a nie ciapata
a z mężem to o czym tak gadać
niech robi swoje i złazi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Magda110 napisał:
Gdybyście uważnie oglądali - mowa jest o stanie surowym domu. Stan "pod klucz" to kwota minimum 3 razy większa i każdy logicznie myślący na pewno zdaje sobie z tego sprawę Wesele w PL tyle kosztuje, jeśli ma się dużą rodzinę - i mowa tu o tej najbliższej. Z resztą jeśli organizacja takiego przyjęcia kogoś dotyczy na bieżąco, to doskonale wie jakie są jego koszty - nie 15 tys zł jak np. 5 czy 7 lat temu. Nie będę rozwijać tematu, bo taka pora odpowiednia jest jedynie na sen. Dobranoc
zarówno dom jak i wesele muszą u sąsiada spowodować zesranie
koszty się nie liczą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Dorota J
(unicornesss)
Wiking
jasta może Ty z żoną robisz swoje i złazisz, jeśli masz żonę, w co wątpię, kto by tam z Tobą wytrzymał, chyba tylko niewidoma i głuchoniema.. pamiętaj przy tym o zabezpieczeniu, żeby broń boże nie powstała mała kopia jasty..
ale wyobraź sobie, że są małżeństwa, w których ludzie spotykają się nie tylko w wyrze w celu prokreacji!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok