Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

  • Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

  • Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

Konferencja prasowa: potrójne morderstwo w Årdal - Norwegia

Czytali temat:
(1470 niezalogowanych)
1 Post
Michał N
(wzmocniony)
Wiking
''Ma być wydalony z Norwegii jeszcze dziś''
co wy piszecie hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
to polityka MULTI-KULTI
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
CHYBA SIĘ WKURZYŁ,ŻE KLIMATYZACJA NIE DZIAŁAŁA- TE GÓWNOJADY Z LEPIANEK KROWIM ŁAJNEM OBLEPIONYM MAJĄ TY RAJ NA ZIEMI DOSTAJĄ ŻRYĆ I I PIĆ A DOMY SOCJALNE LEPSZE NIZ NIE JEDEN POLSKI ROBOTNIK NIE MOŻE KUPIĆ -IM BRUDASOM MAŁO ONI CHCĄ SWÓJ ISLAM TAK JAK POLACY WATYKANU.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
17145 Postów

(jasta102)
Maniak
czesio.:* napisał:

czy wy czytacie co piszecie na tym portalu???

w nowoczesnych społeczeństwach istnieje podział specjalizacji
nie ma tak jak w Polszy, że każdy zna się na wszystkim
są ludzie od pisania- żurnaliści
i od czytania - forumowicze
PS
należy się bardzo cieszyć z zaistniałych wydarzeń, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że dadzą rodakom z tydzień, a może i ze dwa spokoju w mediach
oleją jakieś tam szmugle, dźgnięcia, silniki od motorówek itp
można sobie ze dwa tygodnie z podniesioną głową pochodzić
a nawet koszulkę nałożyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
czesio.:* napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Konferencja prasowa: potrójne morderstwo w Årdal
"Zabójca znajduje się na razie w szpitalu z ranami kłutymi, a kiedy tylko będzie w lepszym stanie, będzie przesłuchiwany. Ma być wydalony z Norwegii jeszcze dziś."



czy wy czytacie co piszecie na tym portalu???


"Mieszkanie sprawcy zostało przeszukane przez policję. Mężczyzna zostanie prawdopodobnie umieszczony w areszcie tymczasowym w czwartek."

.......no ale to juz chyba w Sudanie w czwartek ......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
teraz najlepiej chodzić z kosą przy sobie, bo nigdy nie wiadomo co brudasom wskoczy do głowy , część się da ucywilizować , a część nie to zdarzenie to dopiero prolog ceny jaką Norwegia będzie musiała zapłacić za polityke Multi-kulti
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jarosław Sobieraj
(Jareki_Oslo)
Wiking
Ale w głowie sie nie miesci mi jakim trzeba byc bezmózgiem zeby cos takiego zrobić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
5814 Posty
pati muzia
(patim)
Maniak
teraz najlepiej chodzić z kosą przy sobie, bo nigdy nie wiadomo co brudasom wskoczy do głowy , część się da ucywilizować , a część nie to zdarzenie to dopiero prolog ceny jaką Norwegia będzie musiała zapłacić za polityke Multi-kult

jeszcze trzeba wiedziec co z kosa zrobic ,
chyba ze jestes z kieleckiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotrek Ochoński
(PiotrekOchonski)
Wiking
zachciało im się Multi-Kulti to mają ;/ szkoda ze niewinni za to płacą... wyrzucić to całe islamskie ścierwo z kraju !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
marcin pawlak
(marcinpawlak)
Wiking
i moze tutaj zrobia porzadek jak i Putin Rosija zrobil w swoim kraju.
Tam nie ma zmiluj sie.
Nieznasz Rosyjskiego , nie potrafisz przyjac kultury Rosija , To jest odrazu deport.
Tak wiec rosja nie ma multi+kulti
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok
This website uses cookies

Our website uses cookies to optimize performance, analyze traffic, and customize content and advertisements to your preferences. In accordance with Google requirements, we use consent mode, which allows you to control what data is collected and processed. You can consent to all cookie categories or manage your preferences. More information can be found in our Privacy Policy.

Necessary

These cookies are essential for the website to function and cannot be switched off in our systems. They are set in response to actions made by you, such as privacy settings, logging in, or filling in forms. These cookies do not store any personally identifiable information.

Analytics

Analytical cookies allow us to measure website traffic and analyze how users interact with it. This helps us improve the website's functionality and adapt its content to user needs. We use Google Analytics in Consent Mode, which operates according to your preferences. If you do not consent, Google Analytics will limit data collection and processing.

Marketing

Marketing cookies are used to personalize the ads you see on our website and on third-party sites. They ensure that ads are more relevant and match your interests. Google Ads operates in accordance with consent mode, which adjusts the level of ad personalization to your settings. You can decide whether you want your data to be used for personalized advertising.

Reject all
Manage preferences
Confirm selection
Accept all