Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
hei!sandokan (1362 niezalogowanych)
25 Postów

(karlossobon)
Wiking
tak naprawde to nie gra to zadnej roli bo wszyscy glowni politycy kazdego liczacego sie panstwa naleza do masonerii tylko wiekrzosc o tym nie mowi. Masoneria to pojecie ogolne a w jej sklad wchodzi tez tkzw. Grupa Bildenberg, Illuminati, Templariusze (do ktorych nalezy Breyvik) i wiele wiele innych. To temat rzeka ale faktem jest ze wszyscy sluza szatanowi, to jest ich realny Bog. Osiagniecie bodajze 13 stopnia wiaze sie ze stanieciem oko w oko z demonem , taka jest prawda. Polecam film ,,wezwanie do przebudzenia,, ,masoneria w kosciele katolickim, ,,prawda o koncernach muzycznych,, ,,technomanipulacja,, itp, itd.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(Inteligient)
Wiking
karlossobon napisał:
tak naprawde to nie gra to zadnej roli bo wszyscy glowni politycy kazdego liczacego sie panstwa naleza do masonerii tylko wiekrzosc o tym nie mowi. Masoneria to pojecie ogolne a w jej sklad wchodzi tez tkzw. Grupa Bildenberg, Illuminati, Templariusze (do ktorych nalezy Breyvik) i wiele wiele innych. To temat rzeka ale faktem jest ze wszyscy sluza szatanowi, to jest ich realny Bog. Osiagniecie bodajze 13 stopnia wiaze sie ze stanieciem oko w oko z demonem , taka jest prawda. Polecam film ,,wezwanie do przebudzenia,, ,masoneria w kosciele katolickim, ,,prawda o koncernach muzycznych,, ,,technomanipulacja,, itp, itd.....

Nie no, poziom dyskusji na MN czasem mnie zadziwia i przerasta.
I pewnie by mnie tu nie było, gdybym nie zbierał materiałów do badań naukowych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Inteligient napisał:

I pewnie by mnie tu nie było, gdybym nie zbierał materiałów do badań naukowych


Wiedzialam, wiedzialam, ze to inwigilacja masonerii skierowana na MN

Chlopcy, po prostu czytali sie za duzo Dana Browna, albo za dlugo siedzieli na plebanii u wielebnego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Nowicjusz
Luki_Bastard napisał:
Cele Masonerii

... Bo społeczeństwo obywatelskie, świadomy naród, jest zagrożeniem dla masońskiej wszechwładzy.


Cos podejrzewam, dla ciebie spoleczenstwo obywatelskie, to takie, ktore glosuje na Jedyna Wlasciwa Partie, oglada Jedyna Prawdziwa Telewizje i slucha Jedynego Prawdziwego Radia (chodzi o warunki polskie).

Dziekuje Bogu (sic!) za laickosc i pluralizm spolecznstwa, w ktorym mieszkam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Dawid***)
Wiking
pewnie ze w necie jest sporo różnych filmików , opracowań i relacji , jesli ktos napewno nie ty potrafi sie odnaleść w tych informacjach to dopiero wtedy powinien sie wypowiadać, akurat ja znam kogos kto ma styczność w tych kręgach i co nieco wiem. nie bede zagłebiał sie nawet w ogólniki bo szkoda mi czsu na płytka, monosylabową konwersacje . Lemingom polecam tvn24 i pudelka jest to jeszcze lepsze niż klapki na oczach .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Luk K
(Luk_ass)
Wiking
Ale z ciebie inteligient hahahahahahahahaah
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok