Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Brakuje humanistów, muzułmanów i katolików - Norwegia

Czytali temat:
(808 niezalogowanych)
1 Post
Dariusz Wasiluk
(darew)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Brakuje humanistów, muzułmanów i katolików
ale bardzo dobrze mi meczteow nie brakuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
Co za lewacki brednie, tym lewakom to już odbija totalnie, mózg sprany na maksa!!! Ludzie głosowali, ludzie wybrali, a te bezmózgi mają jakieś bezsensowne żale. Lewacka logika jest taka, aby w imię nie wiadomo czego na siłę dawać stołek komuś tylko ze względu na to że należy do mniejszości. To nie dotyczy tylko rządu, ale wszystkich dziedzin życia. Dla lewaków nie liczy się to czy ktoś się nadaje, czy ktoś ma odpowiednie kwalifikacje czy może są lepsi od niego itd., w imię nie wiadomo czego chcą dawać stołki, miejsca pracy itd. ze względu na kolor skóry, orientację seksualną i wyznanie. Nie jeden norweg samodzielnie myślący mówił mi, że trochę bał się nie przyjąć np. do pracy geja czy islamistę, bo oni od razu robią larmo i jak się ich nie przyjmie to oczywiście krzyczą o nietolerancji itd. i nie ważne, że na ich miejsce jest 10 chętnych którzy mają lepsze kwalifikacje, większe doświadczenie itd. kartą przetargową ma być to, że należą do mniejszości. Nikt normalny ubiegający się o prace itd. nie mówi w rozmowie kwalifikacyjnej "jestem hetero i chrześcijaninem", za to "inni" bardzo chętnie na dzień dobry wspominają o swojej odmienności i traktują to jako kartę przetargową, a wszystko to przez lewacką głupotę. Lewacy naprawdę mają jakieś poważne zaburzenia psychiczne, bo to nie jest normalne co wyprawiają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
w Norwegii 80% ludzi należy do Kościoła Norweskiego, islamistów jest tylko 2% więc do jasnej cholery dlaczego rząd ma niby mieć na siłę kogoś kto wyznaje islam? lewacka głupota nie zna granic...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Hardi ,wybacz, ale wg mnie Ty wypisujesz brednie! To nadużywanie słowa lewactwo, jest śmieszne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
On niewypisuje bredni tylko prawde o czerwonych socjalistach. Marzy mi sie taki dzien kiedy bedzie mozna legalnie zakazac komunizmu i socjalizmu jako ideologii zakazanych tak jak narodowy socjalizm
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
A mi się marzy czas, gdy wszyscy ludzie, bez względu ma kolor skóry, wyznanie i preferencje seksualne, bedą mięli takie same prawa. Głupota zaś i wszelkie rasistowskie czy nacjonalistyczne zapędy, będą gremialnie napiętnowane!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Nigdy tak nie bedzie gdyz jest to wbrew prawa natury. A czlowiek jest czescia natury. W naturze nie ma miejsca na slabosc a silniejszy/sprytniejszy wygrywa. Slabsze jednostki i gatunki nie korzystaja z tego co osiagaja te lepsze i tak samo bedzie z ludzmi. Socjalizm jako polityczne wynaturzenie ostatnich czasow kiedys zniknie jako cos niezgodnego z natura.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Kuba Rzetelny
(rzetelnykuba)
Wiking
A mi sie wydaje, ze gdyby wszyscy ludzie mieli taki sam dostep do edukacji i nauczyli sie samodzielnie myslec to droga do akceptacji innych od siebie bylaby o wiele latwiejsza.
Imperator - to co opisujesz to spoleczny darwinizm i wydaje mi sie, ze ludzkosc od tego coraz bardziej odchodzi wraz z wlasnym postepem. Jezeli slabsze jednostki nie korzystaja z osiagow lepszych to jak wytlumaczyc n.p. to, ze istnieje cos takiego jak sluzba zdrowia, i to, ze jezeli ktos jest na cos chory, to nie znaczy, ze zostanie odsuniety od spolezcenstwa i umrze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
To ze jest chory nie oznacza ze utracil swoja inteligencje lub/i ze gdy byl zdrowy (lub jego rodzina) nienagromadzil tyle rzeczy materialnych posiadajacych wartosc aby nie mogl zaplacic za leczenie. Pozatym moze rowniez byc ubezpieczony i caly czas z gory za to leczenie placic gdy jest zdrowy.

Ludzkosci sie wydaje chwilowo jedynie (i to tylko w socjalistycznym kolchozie dumnie zwanym Unia Europeiska i paru innych krajach) ze socjalizm to cos dobrego. Lecz jak wszelkie wypaczenia zniknie predzej czy pozniej. Czlowiek jest czescia natury i natura czlowieka jest dzialanie dla siebie jako jednostki i dla swojego genetycznego potomstwa jako przekaz swoich genow. Dlatego tez socjalizm upadnie gdy tylko jego koszta beda tak duze iz nie bedzie mozliwe utrzymanie tak niewydajnego systemu. Kapitalizm jest systemem nablizszym prawu natury i naturze czlowieka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Oj Imperator! Życzę Ci, abyś zawsze był młody, silny i bogaty ...Gdyby zaś coś w Twoim życiu jednak nie wyszło, OBYŚ NIE ŻYŁ W CZASACH O KTORYCH TAK MARZYSZ!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok