Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2331 niezalogowanych)
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
No pewnie, że fajnie, że jest polski sklep. Tylko prawdą jest, ze te które były w Oslo były bardzo drogie i faktycznie towar był raczej średni. Pewnie to przez te opłaty celne, ale życzę powodzenia i mam nadzieję,że uda sprzedającym i zadowoli tych którzy będą robić tam zakupy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
JUSTYNA KOWALSKA
(jusi_arendal)
Wiking
a gdzie ten sklep adres poprosze ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rem krzysztof
(remfuruset)
Wiking
jusi_arendal...adres sklepu...Dronningensgate 55, Kristiansand...co do reszty forumowiczów z rejonów oslo i okolic...przestańcie dewagować na tematy, o których nie macie zielonego pojęcia...bo znowu rutkowski będzie was wywozić całymi rodzinami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
286 Postów

(marecki00)
Stały Bywalec
remfuruset napisał:
jusi_arendal...adres sklepu...Dronningensgate 55, Kristiansand...co do reszty forumowiczów z rejonów oslo i okolic...przestańcie dewagować na tematy, o których nie macie zielonego pojęcia...bo znowu rutkowski będzie was wywozić całymi rodzinami

Mosz racje nima co dewagowac, jak sie nie rozumi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
X Y
(BladeRunner)
Wiking
Ok, ja juz nie dewaguje, geba na klodke!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
BladeRunner napisał:
Ok, ja juz nie dewaguje, geba na klodke!

To teraz mozesz zaczac dywagowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Adam Krysiak
(adamkrysiak)
Stały Bywalec
Nie zrobicie interesu niestety. Dlaczego?Bo polacy w wiekszosci sa tacy jak to widac w tych komentarzach, i zebyscie nawet na glowie stawali to nie beda kupowac w waszym sklepie a za pol roku na forum z satysfakcja beda pisac jak to nastepny polski sklep zbankrutowal. Mimo to zycze powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
moze jako pierwszy sie wysil i zrob krotka liste towarow jakie warto kupic w takim sklepie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
adamkrysiak napisał:
Nie zrobicie interesu niestety. Dlaczego?Bo polacy w wiekszosci sa tacy jak to widac w tych komentarzach, i zebyscie nawet na glowie stawali to nie beda kupowac w waszym sklepie a za pol roku na forum z satysfakcja beda pisac jak to nastepny polski sklep zbankrutowal. Mimo to zycze powodzenia

Jak dla mnie, to czy ktos stoi na glowie, czy na uszach, to nie ma najmniejszego wplywu na to co kupuje i jem. Niby dlaczego mialabym kupic jakas watpliwej jakosci wedline, tylko dlatego, ze przywleczona z Polski, kiedy w innym sklepie moge kupic za te sama cene cos, co jest nieporownywalnie lepszej jakosci ? Kawa Nescafe przywleczona z Polski, ktora niestety odbiega smakiem od tej samej Nescafe, ktora kupie za ta same cene obok w Remie1000 ? Mam kupowac jakies rozcienczone woda koncentraty (sprzedawane pod dumna nazwa sokow owocowych), kiedy moge kupic znakomitej jakosci soki przecierowe z Bamy ? O konserwach, sloikach, przetworach roznej masci, nawet pisac sie nie chce. Mam kupic zjelczale, drogie polskie maslo, zamiast wyjatkowo dobrej jakosci norweskiego ? Nawet cukier wlekli z Polski, mleko, a raczej bialy plyn, ktory nie zepsuje sie nawet po roku.Jakies watpliwe sledziki, kiedy w Norwegii pod dostatkiem wysokiej jakosci ryb? Wymieniac by mozna bez konca. Nie bylo w tych sklepach nic, co mogloby przyciagnac uwage wiekszosci Polakow, ktorzy tam przynajmniej raz zajrzeli.

Sklepy zbankrutowaly dlatego, ze oklepana teza "dobre, bo polskie" nijak sie ma do rzeczywistosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Rozycki
(ROZA 34)
Wiking
ciekawe czy ten w Oslo jeszcze działa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok