Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
agnieszka pawlak Lina Tef Andrzej . Łukasz Ch (2689 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
ale obrońców WOŚP hehe - WOSP to po prostu umiejętnie skonstruowany podatek , który większość Polaków płaci z uśmiechem na ustach , podbijają aukcje , srają się itp ... nie każdemu musi się to podobać np. mnie !
kurwa co za LEMING
jak ktos udowodni ze gadaja bzdury i zada dowodow
to go atakuja i wyzywaj od obroncoe hehe

Co do samego Owsiaka traktujecie go jak jakiegoś Boga...o któreym nie można złego słowa powiedzieć
mozna powiedziec ale trzeba uzasadnienie jakies
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
Po 1 to nie Owsiak kupuje tylko ludzie ktorzy dali na to piebniądze baranie. A Owsiak korzysta z tego że ludzie chcą pomagać.. Ja nie mam nic przeciwko WOŚP jako takiego... tylko jeśli znasz bilanse to sprawdz sobie jakie Owsiak pobiera za to wynagrodzenie żeby wstawić swój jąkający łeb w telewizji.. i nie róbcie z niego Boga, bo skoro firmuje terz Woodstok własną osobą to sami wiecie co tam sie dzieje i sami sobie to oceńcie... Skoro znasz bilanse to powiedz kiedy podaj date zeszły pieniadze z konta WOŚpu na rzecz zakupu sprzetu i kto wzioł oprocentowanie...

A co do skrzynki...PATIM.... żeby pisać w ten sposób do kobiety to pokazujesz ze jestes prostakiem i niewychowanym hamem i widoczniej skończyłeś jedna klasę mniej niż ja...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
CZY KTOŚ WIERZY ŻE ZAMANIPULOWANIE LUDZI PRZEZ MASMEDIA "W DOBRYM IMIENIU OWSIAKA" JEST ROBIONE ZA DARMO... JEST TO JEDNA WIELKA NAPEDZAJĄCA SIE MACHINA DO ROBIENIA PIENIĘDZY A PRZY OKAZJI POMAGA SIĘ DZIECIOM... I NIE WCISKAJCIE MI BILANSOW I KOLOROWYCH BAJEK BO NIKT NA TYM SWIECIE NIE ROBI NIC ZA DARMO...
I DLACZEGO DO TEJ PORY NIE MOŻE NIKT INNY POPROWADZIĆ TEJ AKCJI NIŻ JUREK OWSIAK? CZY LUDZIE WTEDY BĘDA DAWALI MNIEJ PIENIĘDZY DLA DZIECI? CZY DLA OWSIAKA?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
w DZISIESZYCH CZASACH JEST KREATYWNA KSIĘGOWOŚĆ BILANS SIE ROBI TAK ŻEBY PUBLIKA KLASKAŁA.. HHAHAHAH CIEKAWA JESTEM JAKI JEST MAJATEK WOsPU JAKO ORGANIZACJI CZYLI ... BUDYNKI, SAMOCHODY ITP KTO TYM ZARZĄDZA I Z TEGO KOŻYSTA HAHAHAH

NASZ PREMIER TEŻ MÓWI ZE POLSKA JEST ZIELONĄ WYSPĄ A JEGO MINISTER FINANSÓW PRZEDSTAWIŁ KOŻYSTNY BILANS I SPIOŁ BUDRZET BARDZO MAŁYM DEFICYTEM I CO WIERZYSZ MU?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
286 Postów

(marecki00)
Stały Bywalec
KGGAP napisał:
w DZISIESZYCH CZASACH JEST KREATYWNA KSIĘGOWOŚĆ BILANS SIE ROBI TAK ŻEBY PUBLIKA KLASKAŁA.. HHAHAHAH CIEKAWA JESTEM JAKI JEST MAJATEK WOsPU JAKO ORGANIZACJI CZYLI ... BUDYNKI, SAMOCHODY ITP KTO TYM ZARZĄDZA I Z TEGO KOŻYSTA HAHAHAH

NASZ PREMIER TEŻ MÓWI ZE POLSKA JEST ZIELONĄ WYSPĄ A JEGO MINISTER FINANSÓW PRZEDSTAWIŁ KOŻYSTNY BILANS I SPIOŁ BUDRZET BARDZO MAŁYM DEFICYTEM I CO WIERZYSZ MU?


Wszystko jest w rozliczeniu finansowym. Jezeli natomiast ktos ma watpliwosci co do jego prawdziwosci i potrafi to udowodnic to od tego jest sad. W przeciwnym wypadku mamy do czynienia z pomowieniem. Poslugujac sie ta retoryka mozna zakwestionowac wszysko na tym swiecie.
Mozna postawic teze, ze jestes idiotka i nie wymaga ona uzasadnienia( choc to moze niewlasciwy przyklad z uwagi na tresc postow jakie publikujesz)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
wIEM ŻE JESTEM INTELIGETNĄ OSOBĄ INIE MUSISZ MI TEGO MÓWIĆ... I NIE MUSZĘ SIE ZNAC NA ROZLICZENIACH FINANSOWYCH ORGANIZACJI... I DLATEGO PYTAM CIEBIE ZEBYS POKAZL MI ILE OWSIAK BIERZE ZA POKAZANIE SIE RAZ W ROKU W TELEWIZJI JESLI JA SIĘ MYLĘ... I PODKREŚLAM TO ŻE NIE JESTEM PRZECIWNA TEJ ORGANIZACJI.. A NIE PODOBA MI SIE OSOBA JURKA OWSIAKA BO RÓWNIE DOBRZE MÓGŁBY TO POPROWADZIC KTOS INNY, A LUDZIOM NAPEWNO NIE ZROBI RÓŻNICY BO I TAK WPŁACAJĄ NA TEN SAM CEL...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
A WRACAJĄC DO POMÓWIEN I INSYNUACJI TO TE OKREŚLENIA ŚWIETNIE SPRAWDZAJĄ SIĘ W POLSKIEJ POLITYCE, A JA POPROSTU WYRAŻAM SWOJE ZDANIE I MAM DO TEGO PRAWO BO ŻYJĘ W WOLNYM KRAU...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
KGGAP napisał:
w DZISIESZYCH CZASACH JEST KREATYWNA KSIĘGOWOŚĆ BILANS SIE ROBI TAK ŻEBY PUBLIKA KLASKAŁA.. HHAHAHAH CIEKAWA JESTEM JAKI JEST MAJATEK WOsPU JAKO ORGANIZACJI CZYLI ... BUDYNKI, SAMOCHODY ITP KTO TYM ZARZĄDZA I Z TEGO KOŻYSTA HAHAHAH

NASZ PREMIER TEŻ MÓWI ZE POLSKA JEST ZIELONĄ WYSPĄ A JEGO MINISTER FINANSÓW PRZEDSTAWIŁ KOŻYSTNY BILANS I SPIOŁ BUDRZET BARDZO MAŁYM DEFICYTEM I CO WIERZYSZ MU?



nie wiem co ty sie tak tego Owsiaka przyczepilas i w ogole wospu. Mowisz o czyms o czym nie masz zielonego pojecia. Nie wiem czy wiesz ale krzyczysz caly czas na forum i popracuj troche nad ortografia.

a propo Owsiaka wygoogluj sobie slowo autorytet - dowiesz sie dlaczego on caly czas to prowadzi


a zaraz potem wygoogluj hmm jakas poradnie zdrowia psychicznego

powodzenia jestesmy z Toba
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
DZIĘKI ZA WSPARCIE ALE DO POMOCY DZIECIOM NIE JEST POTRZEBNY AUTORYTET TYLKO PIENIĄDZE... ILE ZA TEN AUTORYTEM MOZNA KUPIC.. TY WYGOOGLUJ SOBIE SLOWO PIENIĄDZE I POMOC DZIECIOM... SYNONIMEM NAPEWNO NIE JEST OWSIAK...


ALE NIECH CI BĘDZIE MĄDRZEJSZY MUSI ZAWSZE USTĄPIĆ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(KGGAP)
Początkujący
GDYBY NIE BYŁO ZADNEJ PRAWDY W MOICH WYPOWIEDZIACH ANI NIE DALBY WAM DO MYŚLENIA UŻYWAJĄC WASZYCH SŁÓW UJADACIE WSZYSCY PRZECIWKO MNIE ... A CO TAKIEGO JA ZROBIŁAM DLA LUDZI ... ? MAŁE RZECZY , KTÓRE TRAFIAŁY BEZPOŚREDNIO DO NICH... CZYLI MIEDZYY INNYMI KUPUJE ŻYWNOSC INNYM.. ODDAJE UBRANIA.. JAKĄŚ KWOTE PIENIEDZY NA CHORE DZIECI TYLE ILE MNIE NA TO STAĆ I NIE OMIJAM PIJANEGO CZŁOWIEKA SZEROKIM ŁUKIEM - DOBRY GOSPODARZ SPRZĄTA NAJPIERW NA WŁASNYM PODWÓRKU...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok