Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Trzeci Finał WOŚP w Oslo – relacja! - Norwegia

Czytali temat:
(1133 niezalogowanych)
1635 Postów
Maniak
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Trzeci Finał WOŚP w Oslo – relacja!
no pieknie, pieknie, ......zebractwo pierwszej klasy i jeszcze ludzie sie ciesza......ciekawe czy Ci, co wrzucaja do puszek wiedza o tym,ze fundacja Owsika z pieniedzy za 2011 rok wydala jedynie 54 % ?? ( dane ze sprawozdania finansowego ).....Ciekawe co sie stalo z reszta? Przeciez podobno wszyscy to wolontariusze.... a Owsiak nie inwestuje we fundusze...na ktorych stracil ok 2 mln zl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
cyt." Kalendarze Mojej Norwegii były do nabycia w trakcie trwania całej imprezy – a jeden z nich wystawiono także na licytacji. "

Jeden? hehehehe, a chociaz z autografem jakiejs znanej osoby???A moze chociaz autograf prezesa MN?? nie? - hehehehe

po jakiego grzyba licytowac cos, co mozna kupic za 100 kr obok na stoisku, hehehehehe.......zenujace
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
BiZi...żal.... ściska?
Szkoda było paru koronek, a mądrzyć to się potrafisz, a swoją drogą wysil się bardziej! Ci co dali nie żałują, a Ty bardzo...my nie potrzebujemy dochodzenia co stało się z NASZYMI a nie Twoimi pieniędzmi, a sprzęt z serduszkiem jest wszędzie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...lena

dlaczego piszesz

o sobie w liczbie mnogiej ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Wiesz brzydal..ja z Bożej łaski ...itd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
O kurczaczek miało być miast ja my...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Secret Lashes
(Secret Lashes Norway)
Wiking
Pisze my bo i ja tak sadze .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...ty

to sie

lepiej schowaj

sponsorko za dyche..!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Secret Lashes
(Secret Lashes Norway)
Wiking
Hahahahahahhh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Ludzie widzę próbujecie poprawić mniemanie o sobie dają pieniądze Rostowskiemu pośrednikiem jest tu Owsiak, pieniądze z WOŚP nie trafiają do konkretnych osób, sprzęt trafia do szpitali odciążając tym samym budżet państwa !!! z pieniędzy tych finansowany jest festiwal Woodstock ( festiwal picia i ćpania - jestem z młodego pokolenia i dobrze wiem po co tam większość osób jeździ )... Owsiakowi nie daję i czuję się z tym dobrze i osobiście nie mam nic przeciwko tym osobom którzy dają , bo to są ich pieniądze, i każdy człowiek swoje ciężko zarobione pieniądze moźe wydawać na to co mu się podoba czy to dziwki, czy narkotyki, czy Radio Maryja , czy wspomóc biedną partię peło czy przeznaczyć na dom dziecka... twoje pieniądze twoja sprawa ...

Śmieszą mnie tylko osoby które wspierając WOŚP myślą ,że są wspaniałymi darczyńcami z wielkim sercem , a tymczasem dając na orkiestrę czy płacąc mandat z fotoradaru wychodzi na jedno, budżet państwa jest płynny i co mogą to zabiorą , tam gdzie nie ma ...proste

Ogólnie Akcja ma również plusy jednoczy polskie społeczeństwo !!! wykorzystując je przy tym niemiłosiernie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok