Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wielka ofensywa przeciwko przemytnikom w Groruddalen - Norwegia

Czytali temat:
Stefan Burczymucha (720 niezalogowanych)
13 Posty
Dorota J
(unicornesss)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wielka ofensywa przeciwko przemytnikom w Groruddalen
kolejni dostawcy złapani?? faaeeen...co my będziemy pić!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
zaczniemy sami pedzic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
unicornesss napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wielka ofensywa przeciwko przemytnikom w Groruddalen
kolejni dostawcy złapani?? faaeeen...co my będziemy pić!


To faktycznie problem Co wy bedziecie pic ?
To co ja pije, to bedzie nadal dostepne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
To co Ci przywioza do domu, nie ma nic wspolnego z whisky
Kazdy glab wie do ktorej sprzedaja alkohol - u nas jakos nie braknie Wczesniej widzimy, co trzeba uzupelnic, a i naglych napadow ssania nie mamy kiedy sklep zamkniety. Jak sie chcemy napic czegos, to otwieramy barek , a nie siegamy po telefon
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kamil75 napisał:
moze bedzie dostepne ale tak samo jak bajura w latach 80
a jak ja che sie napic piwa a nie sikow albo łiskacza o godzinie 21 to mam to z dowozem do domu
na tym polega wygoda
sory po 20 piwka pan nie kupi prosze przyjsc jutro a sklep o 16 zamkneli i % nie dostaniesz
PS. mooja zona pije tylko wina i czesto mi zazdrosci ze ie kupila a mi na tel. do domu dowioza

oooooo kamliu gdzie zes sie podziewal tyle??? po flaszke na mete skoczyl i z pol roku go nie bylo ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Ale ty mądry jesteś Lindemans pogratulować
Każdy choć trochę rozumujący człowiek, wie , że " prohibicja" w Norwegii to głupota i nie ma tu żadnego usprawiedliwienia , wiadomo są osoby ( nie wiedząc czemu ), którym odbierania podstawowych wolności i swobód obywatelskich się podoba i brną w tym w zaparte
Ale przecież co "głąby" mogą o tym wiedzieć ?

Nie chodzi o to żeby sobie robić zapasy na czarną godzinę i cfaniakować internecie jakim się jest bystrym , chodzi o samą głupotę tego zakazu , norweska młodzież wcale nie ustępuje tej polskiej , ba jeżeli chodzi o pijaństwo to nawet ja przewyższa mimo chorej prohibicji, sami Norwegowie również sięgają po alkohol z "lewego" źródła i to jest coś normalnego w sytuacji kiedy państwo próbuje cię dymać !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
A ty jaki mundry, ze hohoho
Tu nie chodzi o zapasy, tu nie chodzi o prohibicje, poza tym ja tu mieszkam i nie ja bede stanowic ich prawa Ja sie tylko musze dostosowac, czy mi sie te prawa podobaja czy nie.

Tu chodzi o to, co sie pije. Jeden pije syf, drugi woli cos dobrego. Ja nie mam ssania, nie musze wywalic flaszki, bo przeciez piatek wieczor, albo w tygodniu, a tu juz po 21 ej......ajajajaj
Tu chodzi o jakosc Wszytko wplywa na jakosc Twojego zycia, to co pijesz rowniez
Wiec napisalam, ze ja sie nie boje, mojego nie zabraknie
Jak dla mnie inni moga sie nawalic do poziomu nosa polska smierdziucha, albo innymi cudami rozlewanymi do butelek. Ich zdrowie, ich sprawa.
Ja nadal twierdze, ze mojego nie zabraknie Wiec moga sobie zgarnac 100% przemytnikow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(RobertOsloWawa)
Wiking
tak.....w kraju w ktorym w piatek wieczorem ...nie mowiac o sobocie wszystkie norweskie twardziele z porozbijanym szklem bawia sie w swoich smiesznie malych klubach pozniej wylewajac sie na ulice....sciganie przemytnikow naprawde ma sens....idioci......moze my alkoholicy potrzebujemy cos wypic po 18 albo 17 w sobote i dlatego szkoda ze ktos ich sprzedal ....tych 7 wspanialych ....ale gratulacje dla POLITI GRORUD.....szkoda ze nie wzieli z was przykladu koledzy z Oslo centrum i inni w lipcu 2011.....przypomne 22 lipca.....kretyni...sami pozwalaja na pedzenie BIMBRU bez ograniczen ...ogrzniczajac sprzedaz wszystkiego co ma powyze 4.5 % po godz 19.....czego oczekuja od tego zamknietego i kontrolowanego spoleczenstwa.....KOMMUNE....w wydaniu NORWESKIM.....ojjjj....az zal patrzec.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
RobertOsloWawa napisał:
....tych 7 wspanialych ....

Az lezka w oku sie zakrecila

Nic nie stoi na przeszkodzie, abys przejal paleczke po tych "wspanialych" i zadbal o potrzeby rodakow na zeslaniu, bo chyba nikt rozsadny, z wlasnej nieprzymuszonej woli, nie przebywa w tym kraju prohibicji i zniewolenia

No coz, taki los przemytnika, raz na wozie, raz w pierdlu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Trzeba bylo zadbac, by corki mowily i pisalay dobrze po polsku, to nie musialbys sie teraz tulac i meczyc w tym padole zniewolenia i prohibicji a i one nie bylyby skazane na ten chory kraj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok