Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1472 niezalogowanych)
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Boss79 napisał:
jebac go i jego zazalenie i jebac pakisów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
lena1 napisał:
Mój Boże, jeśli tak Ci poszkodowanego AB szkoda, to może to współczucie i poparcie jego praw zamanifestuj pod więzieniem. ŚWIEŻE POWIETRZE DOBRZE CI ZROBI YATSEK!
a po co???? moja glowa czuje sie swietnie a Ty okno masz otworzone??? okno na swiat... wiesz co sie dzieje w ogole kolo Ciebie???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Yatsek, spokojna Twoja rozczochrana! Dla mnie możesz współczuć komu chcesz...poglądu na Ciebie jednak nie zmienię, na AB TEŻ NIE!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
No to jazda Polonio, poświęcajcie się dla swojego kraju, dla swojej egoistycznego widzimisie! Za kałachy, tudzież inną broń i walić w kolorowych, inaczej myślących, inaczej kochających, garbatych, kulawych, brzydszych i słabszych, biedniejszych. Wyżyjcie się i przestańcie zazdrościć, że to nie Wam, nowa mama, Norwegia nie płaci takiego socjalu jak innym! Zbliża się wielkie polskie święto, większość Was będzie miała okazać swoją chorą ideologię! Mogę pierwsza stanąć przed Wami do odstrzału.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty

(AdamAleksanderNowak)
Stały Bywalec
lena1 napisał:
No to jazda Polonio, poświęcajcie się dla swojego kraju, dla swojej egoistycznego widzimisie! Za kałachy, tudzież inną broń i walić w kolorowych, inaczej myślących, inaczej kochających, garbatych, kulawych, brzydszych i słabszych, biedniejszych. Wyżyjcie się i przestańcie zazdrościć, że to nie Wam, nowa mama, Norwegia nie płaci takiego socjalu jak innym! Zbliża się wielkie polskie święto, większość Was będzie miała okazać swoją chorą ideologię! Mogę pierwsza stanąć przed Wami do odstrzału.

OMG... po każdej stronie są fanatycy "Mogę pierwsza stanąć przed Wami do odstrzału"
tak zupełnie na marginesie wybrałbym SVD "Dragunov - stara konstrukcja, lekka, niezawodna jak kałach
images2.wikia.nocookie.net/__cb201101212...mages/2/25/Svd02.jpg

Pozdrawiam Lena, i więcej dystansu. Można cieszyć się ze Święta Niepodległości, faktu bycia Polakiem i jednocześnie nie zionąć nienawiścią do wszystkiego co inne... a można też w imię walki z "Nazizmem i Faszyzmem" całkowicie zatracić człowieczeństwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Odstrzał był oczywiście przenośnią.
Mam chyba jako jedna z nielicznych odwagę przeciwstawić się dość niebezpiecznym poglądom głoszonym na tym forum. Posądzasz mnie o fanatyzm...trudno!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Początkujący


...
Safety mode: Disabled
...
Combat mode: Enabled
...
Do you want to save changes? Yes/No
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
lena1 napisał:
Odstrzał był oczywiście przenośnią.
Mam chyba jako jedna z nielicznych odwagę przeciwstawić się dość niebezpiecznym poglądom głoszonym na tym forum. Posądzasz mnie o fanatyzm...trudno!


Najgorsze jest to,ze mylisz pojecia i wszystko wrzuciłas do jednego worka...inna rzecza jest to co zrobił i chyba nie ma na to odpowiedniej kary...to jest niewyobrażalny mord i uwazam,ze kara powinna być tylko jedna...nie mozna w imie swojej idei mordowac nic nie winnych ludzi...zamkniety temat tego człowieka...
zostaje druga rzecz dlaczego to zrobił...islamizacja Norge i całej Europy...ten jego sprzeciw...
i to jest jak najbardziej realne zagrożenie...i dzieki takim ludziom jak ty co patrza łaskawym okiem na cała ta hołote...tak,hołote bo do niczego sie to to nie nadaje...tylko rodzic dzieci,łazic po socjal i obijać sie cały dzien...ta niewielka garstka co gdzies tam pracuje,wiosny nie czyni...teraz pracujemy na nich my a poźniej beda nasze dzieci...i gdy wszyscy byliby tacy miłosierni to słabo widze nasza przyszłosc...i wierz mi ,im reka nie zadrzałaby celujac do ciebie,niewiernej....ich nienawiść do nas jest przeogromna...jestesmy dla nich smieciami...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty

(AdamAleksanderNowak)
Stały Bywalec
lena1 napisał:
Odstrzał był oczywiście przenośnią.
Mam chyba jako jedna z nielicznych odwagę przeciwstawić się dość niebezpiecznym poglądom głoszonym na tym forum. Posądzasz mnie o fanatyzm...trudno!


U źródła każdych nawet tych najbardziej skrajnych poglądów leży jakaś przyczyna. To nie jest tak że ktoś całe życie był kochającym kwiatki i motylki hipisem aż tu nagle pewnego dnia obudził się pełen nienawiści do innej rasy czy narodowości.
Europejska poprawność polityczna doprowadza do absurdów...
Jeżeli podniesiesz kwestię palestyńską i tego jak żydzi eksterminują inny naród...
...to jesteś antysemitą. Przy tej okazji polecam znakomitą książkę Ewy Jasiewicz "Podpalić Gazę"
empik.rp.pl/podpalic-gaze-jasiewicz-ewa,prod59690224,ksiazka-p
Jeżeli zwracasz uwagę na jawne wykorzystywanie systemu opieki społecznej przez ludność kolorową... to wtedy jesteś "zazdrosnym Polakiem z chorą ideologią"
Mógłbym tak wymieniać i wymieniać...
Poprawność Polityczna to jeden z najgorszych rodzajów zakłamania, który prowadzi do takich właśnie aktów jak pana Andersa B. Czy myślisz że gdyby Norwegowie nie byli "przymuszani" do akceptowania coraz liczniejszej rzeszy pasożytniczych emigrantów to doszłoby do masakry na Utøya?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok