Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Noc polarna - film - Norwegia

Czytali temat:
(297 niezalogowanych)
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Noc polarna - film
jestem tu tyle lat a jeszcze prawdziwej nocy polarnej niewidzialam.
najfajniejszy jest przyplyw i odplyw.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ansz75 napisał:...jestem tu tyle lat a jeszcze prawdziwej nocy polarnej niewidzialam.
najfajniejszy jest przyplyw i odplyw.

Znaczy , że poza samym Narzekaniem ... to jesteś Bardzo niezaradna i LENIWA w dążeniu do małych celów , które poza doznaniami estetycznymi nic innego nie przynoszą .
---
Ponieważ jakiż to był problem , by w odpowiednim czasie ,wsiąść do samolotu i polecieć na Norweski... fritid fra jobben... do na ten przykład Tromsø ... lubo do Alta ... .
---
Moim zadaniem ... Żaden uzasadniony problem ...
Poza rzeczywistym lenistwem .

---
Może w tym roku dla wprawy , zacznij od zobaczenia PRAWDZIWEGO DNIA POLARNEGO ...!!! .
również w czasie wolnym od pracy ... , ponieważ przez dłuższy okres czasu , staje się to bardzo niewygodne i NUŻĄCE ... .
---
Zapraszam w Czerwcu do Mojej Wsi ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
zobaczenie zorzy polarnej nie jest dlamnie priorytetem............. powstrzymywanie sie od latania wta i spowrotem nie musi byc odrazu oznaka lenistwa
Ty zas niemusisz byc az TAK ZLOSLIWY, chyba ze Ci to ulge przynosi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ansz75 napisał:
zobaczenie zorzy polarnej nie jest dlamnie priorytetem............. powstrzymywanie sie od latania wta i spowrotem nie musi byc odrazu oznaka lenistwa
Ty zas niemusisz byc az TAK ZLOSLIWY, chyba ze Ci to ulge przynosi.

MYLISZ POJĘCIA ...!!! .
---

Po Pierwsze , zobaczenie przez kilkadziesiąt godzin non stop NOCY... , nie jest równoznaczne z zobaczeniem ...chociaż przez jedną SEKUNDĘ ...ZORZY POLARNEJ ... .
---
Po Drugie nie jestem wcale złośliwy , tylko REALNIE i bez żadnych podtekstów Interpersonalnych skomentowałem TWOJE NARZEKANIA ...
---

Poza konkursem ... Jesteś Niekonsekwentna w tym co myśląc , przelewasz na papier /stronę postu / ... .
NO chyba , że samo narzekanie , jako takie samo w sobie , przynosi Tobie ulgę i domniemanie współczucia u innych czytających .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
mam ochote puknac Cie w ucho!
Jaka konsekwencja? jestem w miare normalna i jednego dnia mam dolek a drugiego jest fajnie - normalne zycie To tylko ty jestes zawesze zly Nie meczy Cie to juz troche? '
No moze i myle pojecia i co z tego mnie bardziej interesowala by zorza polarna.

Moze od tej nocy polarnej tak Ci sie propbilo Potrzebujesz slonca i innych anilow wokol siebie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ansz75 napisał:mam ochote puknac Cie w ucho!
Jaka konsekwencja? jestem w miare normalna i jednego dnia mam dolek a drugiego jest fajnie - normalne zycie To tylko ty jestes zawesze zly Nie meczy Cie to juz troche? '
No moze i myle pojecia i co z tego mnie bardziej interesowala by zorza polarna.
Moze od tej nocy polarnej tak Ci sie propbilo Potrzebujesz slonca i innych anilow wokol siebie!
A Jakiż to Widzisz problem by od Słowa przejść do czynu ...? .
---
Wsiadasz w Samolot , przylatujesz i robisz dokładnie to , co Mówisz i po problemie .
---
Nie jestem zły , tylko w miarę realista , na chleb nie mówię chlebek ... a na gxxxx ...gxxxxxxx .
---
W Mojej Wsi Nie Ma Pełnej Nocy Polarnej .... Zawsze jest odrobina ...ŚWITO-ZMIERZCHU...
Jedynie Dzień Polarny , jest w pełni widoczny i początkowo zachwycający ...
---
Każdemu jest zawsze czegoś brak , większość spokojnie dąży do tego , a inni cały czas nerwowo rzucają się z kąta w kąt ...
---
Pozdrawiam Śmigusowo...

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
Wsiade kiedys wten samolot, a raczej do samochodu bo jeszcze kilka fajnych spraw do zobaczenia po drodze
Swiateczne pozdrowienia dla wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów

(Barbaros49)
Nowicjusz
Fantastyczne zjawisko i pieknie dobrana muzyka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(markus35)
Wiking
***WoW***
Trudno sie nie zgodzic z Barbaros49...Urzekajace,& piekne klimaTy.
Do tego jeszcze znakomicie dobrana muzyka.Przyjemnie sie ogladalo ;/)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok