Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poważne problemy - Norwegia

8929 Postów
Maniak
Osobiście uważam Iż Wyszedłeś z tej Portalowej i Forumowej Opresji z Podniesioną Przyłbicą .
podając otwarcie Twoje Dane ... domniemywam iż ten Gość na zdjęciu to właśnie Ty , we Własnej Osobie ...
---
A Innymi nie przejmuj się .
---
WIESZ LEPIEJ DMUCHAĆ NA ZIMNE ... niż wyciągać ze zgliszczy zwłoki...
---
---
Ogólnie wiadomo jak Nasi przedsiębiorcy traktują rodaków w Własnych Firmach , dlatego nie obrażaj się . ---
Takie to nasze popaprane życie na emigracji .
---
To , że u Ciebie w Firmie wszystko we względnym porządku to JEDYNIE CHWAŁA TOBIE ...
---
I oby Inni szemrani przedsiębiorcy zaczynali myśleć tak samo jak i Ty Sam.
---
Oczywiście tekst ten dotyczy ...Pana Dariusza Bobko ... bo jak widzę , cały artykuł został skasowany razem z Komentarzami ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
K P
(kapturekkk)
Wiking
Witam i dzieki za obiektywna i trzezwa ocene

Pisze z loginu kuzynki bo nie moge zalogowac sie na siebie na moja nor..... z kilku powodow

Darek Bobko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
kasiuniek_p napisał:Witam i dzieki za obiektywna i trzezwa ocene
Pisze z loginu kuzynki bo nie moge zalogowac sie na siebie na moja nor..... z kilku powodow
Darek Bobko
No ...nie wiem , Czy akurat Moja wypowiedź jest obiektywna , niemniej przejrzałem dokładnie stronę w Gazecie /tekst / i inne odnośniki jak >Proff< oraz skatt i na tej podstawie napisałem to co powyżej .
---
Tu w Norge miałem ..."przyjemność" współpracować z wieloma "szefuńciami" , zanim wylądowałem w Norweskiej firmie , dlatego taki dałem też komentarz .
---
Niemniej Powodzenia i wytrwałości w Obronie Własnej Firmy ...
---
Dodam Tylko od siebie ... Iż Żaden Polski Pracodawca Nie da Sobie zrobić zdjęcie z Inspektorami gdy Jego Notowania leżą w Rynsztoku ...
---
...Skoro TY , jesteś na tym zdjęciu z kartą budowlańca na klacie , w towarzystwie Inspekcji w obiekcie który podlega Twojej Pieczy ...to znak , że nie masz NIC do ukrycia ...
I to właśnie jest ta przysłowiowa "Odkryta Przyłbica"...

---
Niemniej pamiętaj jedno ...jeżeli w przyszłości zrobisz przekręt z Ludźmi pracy /robotnikami /
a to ujrzy światło dzienne ...
TO również będę wieszał ...PSY... tak jak teraz chwalę ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok