Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
252 Posty
Kaśka N.
(factorytka)
Stały Bywalec
Mam nadzieję iż sprawca tego strasznego czynu również był Polakiem! Jednego wysłać w drewienku do rodzimej pipidówki a drugiego za szmaty i do Polskiego mamra... i tak kolejnych dwóch mniej! Jeszcze 3/4 powinno się tak wytępić i byłby znów spokój..jak przed laty!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
factorytka napisał:
Mam nadzieję iż sprawca tego strasznego czynu również był Polakiem! Jednego wysłać w drewienku do rodzimej pipidówki a drugiego za szmaty i do Polskiego mamra... i tak kolejnych dwóch mniej! Jeszcze 3/4 powinno się tak wytępić i byłby znów spokój..jak przed laty!

W mysl zasady jestem tolerancyjna ALE! - nie pic, nie awanturowac sie, wytepic nieprawomyslnych i mniejszosci. Zostanie " nas" akurat 1/4 jak przed laty!!
Ach lza sie w oku kreci - niestenty nie bylo mnie przed laty, choc nie wiem gdzie przebiega granica"przed laty" Proponuje zalozcie Klub Radykala. Z takimi postulatami bedzie was ok 0.1%

A pewnie w niedziele odwiedziny u Joszuly syna Miriam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów

(agnes77magnes)
Początkujący
szkoda że Polak stoi przeciwko Polakowi.....
Odp: Polak zmarł na skutek pobicia w Bergen 1 Godzina, 52 Minuty temu Oklaski: 0
Mam nadzieję iż sprawca tego strasznego czynu również był Polakiem! Jednego wysłać w drewienku do rodzimej pipidówki a drugiego za szmaty i do Polskiego mamra... i tak kolejnych dwóch mniej! Jeszcze 3/4 powinno się tak wytępić i byłby znów spokój..jak przed laty!


spokój jak przed laty.część wytępić?aha,TO TY I TAMCI,TO LEPSI POLACY... I NIE ŻYCZ NIKOMU ,CO TOBIE NIEMIŁE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
agnes77magnes napisał:
szkoda że Polak stoi przeciwko Polakowi.....
Odp: Polak zmarł na skutek pobicia w Bergen 1 Godzina, 52 Minuty temu Oklaski: 0
Mam nadzieję iż sprawca tego strasznego czynu również był Polakiem! Jednego wysłać w drewienku do rodzimej pipidówki a drugiego za szmaty i do Polskiego mamra... i tak kolejnych dwóch mniej! Jeszcze 3/4 powinno się tak wytępić i byłby znów spokój..jak przed laty!


spokój jak przed laty.część wytępić?aha,TO TY I TAMCI,TO LEPSI POLACY... I NIE ŻYCZ NIKOMU ,CO TOBIE NIEMIŁE


Moja prawicowa ulubienica
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów

(agnes77magnes)
Początkujący
B)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok