Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dwa samochody z polskimi pasażerami zderzyły się w Nord-Odal - Norwegia

Czytali temat:
(717 niezalogowanych)
1 Post
MARIUSH EF
(mario696)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dwa samochody z polskimi pasażerami zderzyły się w Nord-Odal
pech tak chcial zeby w koncu proceder przemytu zakonczyli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(slawekcbr)
Wiking
wojny gangow...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
to są właśnie Twoi Polacy -- nie polaczkowie slawekcbr hahahhahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(slawekcbr)
Wiking
oj ty glupiutki boberku...nadal w ciemnoogrodzie...nic nie zrozumiales...to sa Polacy!!! a ze przemytnicy i gangsterka to inna sprawa. nie popieram. do puchy i kamieniolomow. i zakaz wjazu do no. psuja opinie rodakom prawie na rowni z toba
ps. nie pluj w swoje gniazdo jak inni...badz madrzejszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Ale po co uciekali?...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Tak się czasem zastanawiam, czytając komentarze pod artykułami o przemytnikach, ilu z was kupuje polskie fajki i piwko od nich??? Już kilka razy mi się zdarzyło, że wśród znajomych komentarze były ostre, jak to przemytnicy psują nam opinię itd, a potem przed weekendem jadą do "znajomego" uzupełnić zapasy... Ja na szczęście mam sumienie czyste
Dopóki będę klienci, dopóty oni będę wozić=przemycać. Kto ma z tym skończyć? Chyba nie oni! To cała reszta, czyli KUPUJĄCY=KLIENCI muszą zatrzymać ten proceder!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów

(ankadoro)
Początkujący
Tylko widzisz, Kamil, ci, ktorych nazywasz "gownem", potrafili przynajmniej pootwierac budki z kebabem, kluby itd. Polacy nawet tego w Norwegii nie osiagneli (:
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
tylko widzisz ankadoro -- mało wiesz o systemach które tu rządzą

a niestety to nie Polska gdzie rządzi ,,koleżeństwo,, i znajomości a co się z tym wiąże ,, danie w łapę ,,

przyjedź i zrób to o czym piszesz --- zobaczymy .... i jestem przekonany że z głupią budką gdzie sprzedają pølse nie dasz rady
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów

(ankadoro)
Początkujący
Po 1. - nie rozumiem, co znaczy "przyjedz". jestem tu!
Po 2. - sa sklepy/restauracje tajskie, chinskie, wietnamskie, tureckie, pakistanskie itp.

Dlaczego nie moze byc polskich w "tej samej Norwegii"? Wyjasninij mi to, powiatowy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
wszystko się zgadza ankadoro

tylko wszystkie te restauracje zaopatrują się w produkty które zostały wyprodukowane w Norwegii ( EFTA ) a nie (UE)

i taka to różnica

masz prawo złożyć polski sklep o ile nie będzie w nim produktów z Polski , jeśli zechcesz sprowadzać produkty z Polski będziesz płacić cło , plus automatycznie regularnie masz zapewnione kontrole z mattilsynet


po to Norwedzy płacą tzw. składkę do UE żeby zahamować między innymi napływ towarów z zewnątrz

chroniąc w ten sposób rodzimy rynek i rolnictwo


jednak sklep jak powiedziałem czy dyskotekę możesz sobie otworzyć --- nic nie stoi na przeszkodzie

tylko powodzenia życzyć !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok