Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

om oss - Norwegia

Czytali temat:
(418 niezalogowanych)
58 Postów

(pozazycie)
Nowicjusz
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu om oss
Kto tak zwalil strony tego portalu...twierdze iz w ogole z nich nie korzysta ...Chwale nowosc wprowadzona jako wyswietlne zdjecia osob glosujacych na dane zdjecia....ale teraz te nowe strony to istna pomylka..i nie wypal ...patrzenie w zdjecia i co dalej ....szok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T. .
(fred957)
Wiking
SIST INNLOGGEDE a także zdjęcia najbardziej popularnych osób to jakieś nieporozumienie. Od kilku tygodni widzę te same osoby strona jest martwa, nikt i nic się nie przesuwa ,żadnych zmian, otwieram i widzę to co tydzień temu....Jeśli portal M.N. jest dla polaków i pokazuje ich życie w Norwegi to mam pytanie? Czemu nie pokazujecie zdjęć ludzi faktycznie tu żyjących i mieszkających ? Owszem piękne panie na fotach cieszą oko i to przyciąga ,tylko czy ja trafiłem tam gdzie chciałem a nie np....na portal "randkowy" W takim razie co mają zrobić mężczyźni aby zaistnieć ....także pokazywać wdzięki ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
★ ★ ★ ★ ★
(24support)
Wiking
Niestety pod Safari Państwa forum jest nieczytelne, blok po lewej z podstawowymi danymi użytkownika jest ponad dwa razy szerszy niż pod firefoxem lub chrome i spycha treść postu pod prawy blok. Safari 5 os lion
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(TARKAN)
Wiking
hei ,hvorfor jeg kan ikke sett på min profil bilde,jeg har prøvet mye ganger ,so hva jeg må gjøre for å sett på en bilde da ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(zmija6666)
Wiking
Zjechana ta strona totalnie wylogowac sie nie moge
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok