Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zasiłek na dziecko - Norwegia

9 Postów
Per Runar Johanson
(jacek1938)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zasiłek na dziecko
Jakie potrzebuje zlozyc dokumenty aby otrzymac Zasiłek rodzinny w Norwegii???
pozdrawiam Jacek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
GRZEGORZ CHELMINIAK
(GrzegorzCh)
Wiking
Zlozylem papiery na zasilek 3 miesiace temu i tydzien temu poszedlem do nawu i co niema papierow ,twierdzom ze nie zostaly zlozone .
rodzinne otrzymuje ale nie zasilek na 1,5 rocznego maluszka ktury przysluguje do 3 lat -
i zas 3 miesiace czekac.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
PIOTR MARCINKOWSKI
(PETER34)
Nowicjusz
hej,,witam wszystkich,,,mam pytanie,,jakie nalezy zlozyc dokumenty aby otrzymac zasilek na dziecko,,,dodam ze dziecko oraz jego matka przebywa w polsce,,,z gory dziekuje za info,,,pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(lidka)
Wiking
za 2 mce rodze i nie mam tu jeszcze zadnych swiadczen;czy ojciec dziecka-moj konkubent-moze ubiegac sie o swiadczenia na dziecko ? dodam ze on wlasnie ma wszystkie swiadczenia i stała prace ;czy po urodzeniu dziecka on moze dostac za mnie swiadczenia??/z gory dziekuje]]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
monika broniszewska
(moniabronia)
Wiking
poprawka na date 29-06
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dariusz lagosz
(ojciec)
Wiking
nieprawdą jest to ,że dziecko musi mieć pobyt w norwegi mam dwoje dzieci(jeszcze)13 i 11 lat mieszkają razem z żoną w Polsce i dostaję zasilek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Edyta Fornalczyk
(dorota39)
Wiking
Przebywam w norwegi z dzieckiem 10 letnim od czterech lat i dopiero teraz obudzilam sie odnosnie zasilku na dziecko.Czy jest mozliwosc wyrownania mi tego zasilku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agnieszka Aga
(aga_sara)
Wiking
Jestm tu pierwszy raz nosze sie z zamiarem przeniesienia do Norwegii i trochę zaczełam czytać

W zwiazku z tym mam pytanie.

"Rozszerzony zasiłek na dziecko dla samotnych żywicieli:"

Chodzi o samotnych rodziców czy o to że jeden członek rodziny zarabia?? Siedzę od kilku godzin na tym forum i nie chce żeby coś mi sie pomieszało.
Proszę o odp.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamila Sramkowska
(kamaskulsk)
Wiking
Czy ktos sie orientuje moze jak wyglada sytuacja z alimentami?
cxzytalam na stronie nav i nie jestem zupelnie pewna czy dobrze zrozumialam ze jest to liczone procentowo i ze maksymalnie mozna dostac 1300 nok? bede wdzieczna za informacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
adrian24ktm
(adrian24ktm)
Wiking
Jestem w zwiazku z norwezka i mamy dziecko.Czy ktos sie orientuje czy naleza mi sie jakielolwiek prawa w zwiazku z tym.Noe posiadam person nummer,szukam pracy wiec pomyslalem ze moze jest jakas mozliwosc przyspieszenia pewnych procesow dotyczacych mego zycia w Notwegii bo jak narazie to kazde biuro olewa sprawe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok