Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

"Polskie g**no, won z Norwegii" !!! - Norwegia

Czytali temat:
Grzegorz MAJEWSKI Sylwester Witkowski Tomasz T Mariusz Dunisławski Michał Nowicki Edeczek Fredeczek Grzegorz Oprzedek robert golinski miroo B Boguś Mycyk Bartek Karpowski (5244 niezalogowanych)
30 Postów
Joanna W.
(asiunia1987)
Nowicjusz
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu "Polskie g**no, won z Norwegii" !!!
predzej czy pózniej mozna było sie tego spodziewac...tak jak w Angli...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
grzesiek s
(kmink)
Wiking
dokłanie, za dużo pijaków i złodziei psuje opinie o polakach..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(wudora)
Wiking
Prawdziwa Nordycka Rasa Panow i Nadludzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
albert einstein
(łapa)
Wiking
większość polaków przyjeżdżających do Norwegii to margines społeczny,zwykłe śmiecie co ich na wóde nie stać w Polsce a tutaj maja jak w raju.można pić do woli nawet w pracy a norki są za głupi na to żeby z tym porządek zrobić.w mojej firmie o mało nie zginął człowiek przez pijanego polaka.ścierwo i śmiecie spierdalać do Polski niech tu zostaną normalni ludzie to może nie trzeba będzie pisać haseł na REMIE!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Filip Kubasiewicz
(QubaSozi)
Wiking
Potwierdzam Wasze zdania w 100% sam to przeżyłem na własnej skórze w Holandii i wiem że właśnie pieprzony margines z Polski zalewa Europę i nie tylko wyrabiając nam normalnym taką opinię. Dlatego w pracy nie przyznaję sie dla rodaków że jestem Polakiem. Smutne ale prawdziwe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Wiking
Ja mieskam w małej kurortowej miejscowości razem z mężem i nie dziwie się wcześniejszym wypowiedziom,bo od większości Polaków tu mieszkajacych nic dobrego jeszcze nas nie spotkało,a włos sie na głowie jerzy co potrafią wyprawiać :O :O tragedia.Szkoda tylko ,że przez takich normalni maja przekichane.
Przyjeżdżając tutaj z początku dziwiło mnie że polak do polaka się nie przyznawał,teraz na własnej skórze wiem dlaczego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Założyciel MN
uważam, że to nie uprawnia nikogo do wypisywania takich rzeczy! Piszecie jak się zachowują Polacy! Ale tu właśnie nie chodzi o to, tylko obecność naszych rodaków w Norwegii. Szkoda, że się tak stało! Jutro jadę na kilka dni do Norwegii ale chyba już z innym nastawieniem do Norwegów...
Zgłoś wpis
9 Postów
Adam Tomkiewicz
(JEZUS)
Założyciel MN
JA jestem zaszokowany i wkurwiony na maksa nie rozumiem takich ludzi wystarczy że Polske zepsuli dlaczego teraz brną dalej i rozpierdalają zycie Polaką którzy juz jako tako zaczeli sobie radzić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Sainz)
Założyciel MN
Polak od polaka powinien mieszkac przynajmniej 50 km..nie ma grupy..nie ma klopotow.Niech ktos powie,ze jest inaczej..Spokojnie..do norwegi tez dotarl kryzys wiec ci co nie beda miec pracy wroca do kraju, nie kalkuluje sie tu chyba mieszkac nie majac zajecia)). Jasne, ze sa tu egzemplarze, ktore psuja nam opinie ale uwazam ze jest to znikomy procent. Co niektorzy tutaj pisza widze o jakis marginesach, pijakach etc,uzywajac jezyka delikatnie mowiac nie eleganckiego,troche kultury..ludzie to czytaja panie i panowie. Zalecal bym tez troche wiecej szacunku do rodakow miec, jacy by nie byli...jestesmy polakami...ale widze, ze co niektorzy zaczynaja sie tego wstydzic....i to jest dopiero przykre.Jedena zosob, ktora zamiescila tu swoj komentarz pisze, ze nie przyznaje sie do tego,ze jest polakiem..pisze, ze to jest smutne ale prawdziwe...nie ..to jest zalosne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Sainz)
Założyciel MN
A odnosnie napisow na REMIE w Oslo...pewnie jakis norweg dostal oklep na imprezie od naszych wiec jakos musial swoje rozgoryczenie rozladowac..wybral taki sposob...albo jeszcze inna ewentualnosc..zrobili to ludzie jakiejs innej narodowosci, nie tylko polacy tu sa .przypominam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok