W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Niech żyje 17 Maja„ - norweskie Święto Narodowe
no w Bergen było fajnie
no w Bergen było fajnie
1 NOK
Szukamy stolarzy i pracowników budowlanych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku. Oferujemy stabilną pracę w firmie cenionej za dokładność i precyzję. Chcesz być częścią naszego zespolu i brac udzial w ciekawych projektach przeslij nam swoje CV bezposrednio na adres: robert@atvb.no