Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wizzair szaleje ! - Norwegia

Czytali temat:
(639 niezalogowanych)
1 Post
Fuck .
(Scigacz)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wizzair szaleje !
nie znoszę wizzairu
i tak czy tak...

bajzel!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(jastda)
Wiking
w dup.....z nimi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Yafeu Fula)
Wiking
I tak nie latam tymi liniami , a teraz tym bardziej niebede ! Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Slawomir Miazga
(slawex69)
Wiking
Nawet najpodlejszy przewoźnik chce poczuć sie ważny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(GREG A4)
Wiking
nie dosyć ze dojazd na owe Torp to już koszt ,i nie lata w soboty do Warszawy to teraz na bagażu wałek -ja tez rezygnuję -
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Domagala
(emdom)
Wiking
no i co z tego burczenia i złorzeczenia skoro i tak ten gówniany wizzair ma ceny bijące na łeb na szyję każdego innego przewoźnika na trasie w kierunku polskim.....jakby nie kombinować to pomimo gównianej organizacji,bezczelności obsługi,ciągłych spóźnień i takich prezentów jak ten teraz ,jest to kilkakrotnie niższy koszt przelotu ,nawet wliczywszy dojazd i tu i tam .....przykładów chyba nie trzeba......wystarczy odwiedzić stronę tych pajaców i Norwegiana czy też SASa........gdy lot wizzairem kosztuje 1000kr w obie strony ten sam lot wyjdzie 3-4 tys kr w Norwegianie ,a jeszcze ze 2 tys więcej w Sasie......owszem ,szlag człowieka trafia na chamstwo i impertynencję tej firmy,ale ceny stanowią potężną przeciwwagę dla honoru i podniesionego nosa.......sam wielokrotnie oszczędziłem sobie wyroku dożywocia tylko dzięki niemożności wzięcia w objęcia kogoś z tej firmy po kolejnym numerze z ich strony,ale przy następnym planowaniu wyjazdu,przeliczywszy cenę lotu i dojazdu ,znowu musiałem schować honor do kieszeni,zagryźć zęby i wybrać tych samych.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Domagala
(emdom)
Wiking
numerze z ich strony,ale przy następnym planowaniu wyjazdu,przeliczywszy cenę lotu i dojazdu ,znowu musiałem schować honor do kieszeni,zagryźć zęby i wybrać tych samych.......by nie płacić wielokrotności ceny w praktyce za to samo...oczywiście SAS to zupełnie inna klasa zachowania obsługi,ale cena przytłacza ...takie jest życie...jak już to powiedział pewien mądry,a wyklęty ideolog..."byt określa świadomość"......jedyne co pociesza to to ,że ich blaszaki póki co nie sprawiają specjalnych niespodzianek.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Caroline Hmm
(Carolinka)
Wiking
grr.. great:/ No teraz czym.. bedziemy smigac??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok