Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Zakończenie śledztwa w sprawie listopadowego pożaru w Drammen - Norwegia

Czytali temat:
(484 niezalogowanych)
11 Postów
Jan Kiryluk
(jasko32)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zakończenie śledztwa w sprawie listopadowego pożaru w Drammen
a niech ktos mi powie gdzie sie nie kombinuje z bezpiecznikami w norwegi . sam osobiscie "watowalem" bezpieczniki w firmie bo jak chodzilo 2 mikrofale,na przerwie to wywalalo bezpieczniki. te TŁUMOKI mysla ze cala firma bedzie pracowac na 32A - nawet maszyny stawaly .szkoda chlopakow!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(wojciech18)
Wiking
Zapamiętaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli jesteś amatorem i kombinujesz przy instalacji elektrycznej to lepiej weź minę wojskową i sam na odludziu "watuj ją". Efekt będzie taki sam jak w Drammen. Twoja informacja została skopiowana i przesłana do tutejszych odpowiednich służb.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok