Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ponad pół miliona imigrantów w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
(618 niezalogowanych)
26 Postów
Olivia :)
(Olivia)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Ponad pół miliona imigrantów w Norwegii
Wooow, Wielka Brytania podbita teraz kolej na Norwegie. Niedlugo wiecej nas bedzie na emigracjii niz w kraju...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mariusz1973)
Wiking
4 lata temu przyjechałem do No włąsnie z UK, poniewaz tam zaczęło byc nie ciekawie z powodu najazdu polaków, słowaków, czechów, węgrów,litwinów itd......
wiec obawiam sie, ze norwegia tez sie skonczy i to szybciej niz nam sie wdaje.....
takze zalecam maxymalne oszczednosci i "pracuj pl" poniewaz koniec jest baaardzo bliski....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mariusz1973)
Wiking
gdyby nasza złotówka nie była tak silna, a funt stał by w oklicach 5,5pln to macie jednego mnniej poniewaz natychmiast spakowałbym walizki i wrócił na wyspy.......
komfort zycia, podejscie do ludzi, futbol,puby i pogoda jest o niebo lepsza jak tutaj.....
aaaa i tam nikt "uprzejmie nie donosi".....
poniewaz policja jest tam po to zeby było w kogo kamieniami rzucac( tak mnie wychowano i tak jest w pl)......czyli fajnie!
W norge są fajne widoki i zarobki,a cała reszta to jeden wielki komunistyczny balon! a te ich drewutnie, ktore ruszają sie zgodnie z kierunkiem wiatru mnie przytłaczają coraz bardziej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mistrz mistrzunio
(slawooo)
Wiking
he he he he to po co kolego tu jestes ah polacy niewiadomo jakby bylo to zawsze bedzie zle taka nasz metalnosc nie lapie tego ja tu zostaje do smierci polska to syf i tyle powiem pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mariusz1973)
Wiking
tobie to sie chyba w głowie pojebało od tego dobrobytu, albo od tych mrozów, ciemnych dni i białych nocy na tym wypizdówku...
poza tym nie nazywaj mnie swoim kolegą, bo przy okazji mnie obrazasz....nie wydaje mi sie abym mieszkał w syfie i był syfiarzem, tylko dlatego, ze jestem polakiem....
sądząc po twoi wieku, to w dupie byłes i gówno widziałes.....wiec nie obrazaj 40 milionów swoich rodaków, kiedy pojecia tyle masz o zyciu co oranzada trwałosci.....
aaaaaa i badz wdzieczny reszcie polaków, norków i innym, ze pracuja na was(Tromso i okolice) cały rok, zebyscie mogli zyc podczas zimy z zasiłków, bo bida tam az piszczy i bycie tam na zasiłku ludzie mają wpisane w kariere zawodową.....
ps: W Pl byłes zwykłym ludkiem i małolaty cie po osiedlu ganiali, za to tutaj jestes "kims"
powodzenia )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Olivia :)
(Olivia)
Wiking
Z tego co mi sie wydaje to kazdy ma prawo na tym forum wyrazic wlasna opinie, nie trzeba sobie od razu do oczu skakac i mieszac z gownem...
Kazdy kraj ma swoje plusy i minusy. Jedno jest pewne, kazdy zyje tam gdzie chce. A narzekanie mamy juz jako Polacy w genach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MARIUSZ KWOKA
(FALKON)
Wiking
co fakt to fakt,nikt nikogo nie zmusza do tego żeby być Polakiem,jeśli ktoś ma ochotę niech zostaje na zawsze w tym kraju bez tradycji(ostatni wikingowie mieszkają na islandii i tam się jeszcze używa tego języka),honoru(80% norwegów była za dołączeniem norwegii do rzeszy i tym samym kolaborowali z niemcami donosząc na siebie nawzajem co im zresztą zostało do tej pory),z ludżmi ze sztucznymi uśmiechami(oczywiście ironicznymi),permanentną inwigilacją.po prostu american freedom jakto oni mówią.to gdzie jest większy syf?mentalny oczywiście.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Olivia :)
(Olivia)
Wiking
Tak, w tym kraju nie maja tradycji, honoru, maja beznadziejne jedzenie, cali sa beznadziejni, rybaki, syf..w takim razie pytam sie..w skoro nikomu sie nie podoba, to po co tu sa? Zgadzam sie ze nie maja takiej kultury, kuchni jak w Polsce, ale czy ktos z Was pojechal kiedys do Folkemuseet, Muzeum Vikingow, probowal poznac norwegow bardziej, poznac ich historie, kulture, mentalnosc, ich kuchnie (taaak, maja jakas kuchnie, a nie tylko loff i seidel). Wiekszosc nie potrafi slowa wydukac po angielsku ani norwesku, ale "wszystko jest beznadziejne". Pieknie jest tylko jak przychodzi wyplatka.
Coz, ja widze w tym kraju wiecej plusow niz tylko korzysci materialne. Wystarczy chciec i miec otwarty umysl
Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MARIUSZ KWOKA
(FALKON)
Wiking
a i owszem przyjechałem tu zarabiać,nie pisałem tego komentarzu powyżej nie znając uroków norwegów.moje pojęcie o norwegii i jej mieszkańców to nie są wynurzenia zgorzkniałego polaka.tylko moje spostrzeżenia .niestety dużo czytałem na temat historii norwegii(np.czy wiecie że król norwegów użędował na Wolinie przez rok w 11 lub 12 stuleciu,a norwegowie przez swoją ignorancję nie wiedzą w większości o czym mowa)dużo przejeżdziłempo tym kraju i naprawdę lubię poznawać kraje i ludzi w których jestem.może to krzywdzące dla północnych stron norwegii ale przez ich południowych rodaków tak większość przyjezdnych myśli o norwegach jak wcześniej pisałem.bogatemu południu pomieszało się w mentalności przez kasiore.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok