Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pracowali 12 metrów ponad ziemią bez zabezpieczeń - Norwegia

Czytali temat:
(2361 niezalogowanych)
1 Post
E. G.
(edysia)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Pracowali 12 metrów ponad ziemią bez zabezpieczeń
Po pierwsze na tym polega praca tej "baby" a po drugie widocznie Ci mezczyzni mozgow nie maja i zachowuja sie jak male dzieci (z reszta jak duza czesc mezczyzn),ktorym trzeba tlumaczyc 10 tys razy ze tak nie wolno.Brak wyobrazni.Takie jest moje zdanie na ten temat.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
nie....nie maja mozgow, chec zarobku i obawa przed utrata pracy skutecznie je wylaczyla...byles Bizi kiedys na dachu na takiej wysokosci lub wiekszej ? mialbys ochote pracowac na takim skosie tak codziennie ? myslisz nad tym, co piszesz w ogole ? jedno potkniecie i lecisz w dol... za co ? ... szkoda slow... po to sa zabezpieczenia, aby pracowac bez ryzyka utraty zycia przy pracy lub jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu, jak nie rozumiesz tak prostej rzeczy to trudno, nie wytlumacze ci tego.... polska "norwezka".... jeju, zazdrosny jestes, ze mowi, ze ma taka prace itd. ? bo innego wytlumaczenia nie znajduje na negowanie pracy takiej osoby...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
ulv72, mam wlasna firme remontowo-budowlana w Oslo, mam czesto do czynienia z "inspektorami". Czesto zabezpieczenia leza na dachu a pracownicy zasuwaja bez ...bo niewygodnie....a "inspektorzy" twierdza ze jest ok , bo zabezpieczenia SA....i co Ty na to?? bo jakos nikt mi nie zamyka budowy z tego powodu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Bizi er du en tomt eller bare later?..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Nei, men du er dum som en sau, haha,..jaevla idiot...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
A G
(dron68)
Nowicjusz
Nie popisuj sie norweskim.Jestem czekaw jak bys gadal kiedy twoj pracownik by spadl z dachu.Co bys powiedzial jego rodzinie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
jak juz pisalem wczesniej, zapewniam wszystkie niezbedne zabezpieczenia, TYLKO ze pracownicy niechca ich zakladac. Wiec jezeli ktos spadnie z dachu, to nie bedzie to moja wina. Ludzie musza nauczyc sie korzystac z tego co dala im natura, czyli mozgu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
a jezeli nie potrafia korzystac z mozgu trzeba dac im nagrode Darwina
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
nie popisuje sie norweskim, odpowiadam tylko na posta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(penthomide)
Wiking
panie Bizi należy pan do grupy polskich biznesmenów podobnych mentalnie do pana Sobiesiaka, którzy życie ludzkie i prawo mają w głębokim poważaniu z powodu prowadzenia biznesu.

Niestety zmartwie pana, jeśli była u pana kontrola to jest to typowe zachowanie Norwegów. Ludzie ci doszli do takiego punktu ewolucji gdzie na pierwszy rzut oka widzą sytłacje beznadziejne jakim jest niewątpliwie pańska osoba.

W sprawie pańskiej firmy już toczy się postępowanie . Leżysz pan i robisz pod siebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok