Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1552 niezalogowanych)
1 Post

(buzka66)
Wiking
Narzekajcie więcej Polacy na swój kraj i liżcie dupę obcokrajowcom, a napewno będą was mieli za innych różnych od rumunów Jaka odpowiedzialność zbiorowa ?Przestępca, dziad jest tym czym jest, utożsamiaj się sama z tym! I jeszcze w ramach odpowiedzialności zbiorowej polskiej poczytaj o powstaniu w gettcie żydowskim, a w ramach odpowiedzialn. zbiorowej norweskiej o wykorzystywaniu dzieci w Tajlandii albo innych biednych krajach... powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(buzka66)
Wiking
Nie słyszałaś aby Norweg wstydził się za Norwega? To wybierz się do jakiegokolwiek biednego azjatyckiego miasta , a najlepiej do Pattaya.
Na każdym burdelu wisi norweska flaga! A średnia wieku ,,pracujących,, jest lat 14! Zrób rozeznanie kto mieszka w ogrodzonych murem gettach - norweski staruch(inni narodowości też) z nieletnią/nieletnim gdzie różnica wieku jest lat 40. I nie pieprz głupot bo mało jeszcze w życiu widziałaś...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
Andrew Wat
(andvat)
Początkujący
chodzac czasami do Vinmonopolet praktycznie za kazdym razem widze norwegow przesiadajacych tam z kubeczkami po kawie

inna sprawa, ze oni sie nie narzucja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
avatar
bogdanor1 (Author)
2010-03-16 22:52:14

Sorry! Ale mi nie dane bylo spotkac zebraka -polaka ! Jutro specjalnie sie
przejde pod ICA ,by zobaczyc ! No i jezeli beda z Polski -To wtedy przyznam Ci
racje. Moze podasz mi jakies godziny ,w ktorych mozna spotkac rodakow -zebrakow
? Chetnie dam im pare groszy -np .na chleb.

Po co te nerwy??? Napisalam komentarz do artykulu, a Pani sie spina. Zapraszam do tego centrum, sama sie pani przekona. A na przyszlosc-wiecej luzu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty
Grzegorz Szymczak
(Gregory)
Początkujący
Do tej pory słyszałem tylko o rumuńskich panda-ch
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
norwdzy tez nie sa swieci poznalem osobiscie norwega w rzymie ktory zebral pod kosciolami uciekl z kraju bo zabil kogos w wypadku samochodowym oczywiscie byl pod wplywem alkoholu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mariusz1973)
Wiking
i opowiedział ci całą historie po wrzuceniu euro w garstke....... )
jebał go pies............
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Aga Kowalska
(aguniu)
Wiking
Nie wierzyłam, że to Polacy do wczoraj,
jak do moich drzwi zapukała kobieta,która
okazała się Polką!Pokazuje ludziom karteczkę ze zdjęciem dziecka napisaną po norwesku,że jest bez pracy,ma ciężko chorą córkę i prosi o pieniądze.Miała tak litościwą minę,że jestem pewna ,iż każdy kto jej otworzył jej drzwi dał coś.Mieszkam w bloku na osiedlu,także po zaliczeniu wszystkich mieszkań mogła uzbierać więcej kasy,niż ja pracując po 10godz!
Niezły patent.Poza tym widać było,że bardziej zbiera na wino niż dla dziecka.
WSTYD i SZOK!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
Jestem i obiema rekami podpisuje sie za komentarzem Madzi . Przyjezdzaja tutaj rodacy ,myslac ze sie uda jak kazdemu z nas . I tu napotykaja sporo schodkow nie do przeskoczenia .A jakich -to sami wiemywiecie ,bo tez kiedys tez zaczynalismy od zera. I dla niektorych ,swiat sie wali . Wiec nie zostaje nic innego jak uzebrac ,chociazby na powrot.^oczywiscie nie wszyscy mysla o powrocie do szarej polskiej rzeczywistosci . A ze polak potrafi -to wie kazdy. Wiec ciagna ten zebraczy zywot . I mysle ,ze nie kazdy zebrak -jest zebrakiem z wyboru . Nadal podtrzymuje swoje zdanie - jezeli spotkam zebraka -polaka - napewno dam mu na bulke ,chleb albo jakies inne jedzenie. O tym ,kto jakie ma zdanie -nie dbam .Robilam ,robie i robic bede -to -co uwazam za sluszne . Mam nadzieje ,ze kiedys tym ludziom sie poprawi w zyciu . Pozdrawiam wszystkich majacych takie samo zdanie i tych o odmiennych opiniach .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok