Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Skandal podczas wyborów prezydenckich. W Brukseli sfałszowano wyniki - Norwegia

Czytali temat:
(346 niezalogowanych)
29 Postów
Barbara Liwo
(Basia)
Wiking
Kiedy parę lat temu pracowałam w komisji wyborczej z okazji wyborów samorządowych, spędziliśmy dodatkową godzinę w lokalu, szukając niezgodności w ilości oddanych głosów i wydanych kart do głosowania. W końcu to mi udało się dojść, skąd wzięły się nadliczbowe głosy - ktoś życzliwy doliczył je (z powietrza) jednemu z kandydatów PO (z rozmów między dwoma członkami komisji popierającymi PO, wywnioskowałam, że to ich kolega, więc to ich podejrzewam o fałszerstwo). Tam było to kilka głosów (stosunkowo niska ranga wyborów), tutaj prawie setka - ale mechanizm ten sam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agata Dzikowska
(dzikuska123456)
Wiking
Ja nie jestem ani za kaczynskim ani za komorowskim bo zaden z nich nic nie moze dać polsce pozytywnego ! Ale wydaję mi się że to machlojki PO , niestety dają tak do odczucia. Gdy były wybory na sejm tyle obiecywali i w sumie to wielkie gówno zrobili ,a teraz zrobią wszystko zeby wygrać PO i PIS są siebie warte jedna i druga kłamie , ale to już w polskiej polityce tradycja :-/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Widać ludzie piszący komentarze maj problem z czytaniem ze zrozumieniem i myśleniem logicznym. co wspólnego ma doliczanie głosów z "powietrza" do liczy wydanych kart a wyciągniętych z urny?
Wniosek że ten kto zdobył najwięcej głosów stoi za tymi nielegalnymi kartami niby skąd, na jakiej podstawie? Brawa dla pani co pisze nazwiska z małej litery.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(lelek)
Wiking
Nie mnie roztrzygać kto podrzucił głosy dla PO, ale nie sądzę by za tym stało PIS . Poza tym z mojego doświadczenia, kiedy ktoś mi nie przypasił na pierwsze spojrzenie, to jeszcze nigdy się nie pomyliłem, zawsze ta osoba okazywała się ku...wą, a lider PO jak dla mnie ma wredną i fałszywą morde, a jego kandydat to zwykły kundelek, który nie robi nic bez zgody szefa i wogule uważam że PO Polske sprzeda jak zostaną jeszcze dłużej. Uważam że PIS jako jedyne zaczęło się dobierać do bogaczy i ich karać, ale niestety okazało się że są za słabi by z nimi pojechać do końca, bo np. takie PO utrudniało to zawsze, bo sami są bardzo umoczeni w ciemne sprawki. Oczywiście jak zawsze chodzi o kase, pewnie nawet trudno jest sobie wyobrazić jak dużą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jalu Bielizaki
(Jalu z Oslo)
Wiking
Kościół katolicki wypompowuje z kraju (do Rzymu) więcej pieniędzy niż wszystkie hipermarkety razem wzięte. Gminy wyznaniowe nie płacą podatków, a podszywa się pod nie największy biznes i to właśnie hipermarkety -przeważnie. ZNACJONALIZOWAC I OPODATKOWAC KRK (koś. kat.), opodatkowac WSZYSTKIE gminy wyznaniowe, i problemy finansowe POLSKI pękną jak bańka mydlana "ONI" POŻYCZAJĄ NAM NASZE PIENIĄDZE!!!
Tylko kto TO zrobi??? Może REWOLUCJA?! Bo demokracja to robi z nami co "zachce", mówiąc krótko : JEST DO DUPY.
I wstydzę się czasami, że jestem Polakiem, nie dlatego iż jakiś rodak zaorał po spożyciu, pole osobówką, tylko, że nas nabijają w butelkę a my: -do kościoła bo tam nasza nadzieja- z tego się śmieje cały Świat i tego powinniśmy się wstydzic!!!
I zgadzam się, że dbałośc o pisownię jest formą patriotyzmu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok