Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

GNÓJ NA PODWÓRKACH, BIEDNI POLACY -CZYLI OBRAZ WSPÓŁCZESNEJ POLSKIEJ PROWINCJI W PRASIE NORWESKIEJ - Norwegia

Czytali temat:
Karol S Greg Greg zic zac Norge N Tomasz T Damian Dyskretny Waldii Waldii (955 niezalogowanych)
1 Post

(Marlena)
Wiking
smutna jest prawda, ze jestesmy duzo biedniejszym krajem od norwegii, natomiast nasz kraj ma niesamowita historie.. kazdy polak wie z historii i opowiadan dziadkow jak bylo kiedy wschod z jednej i zachod z drugiej strony nas ograbiali i brutalnie mordowali. z kazdej strony historia zabierala nasze dobra !! ale zawsze stawalismy do walki czy bylo nas dwoch czy trzech!! dzielnie i zawsze z honorem, czego norwegia nie posiadala i nigdy nie bedzie miala, bo w nas plynie taka krew -HONOR I DUMA. oni tego nie maja, a dowedem jest ten artykół!! napisal go zakomlpeksiony tchorz... zwykly pioneczek, bo jak by nie ropa w tym kraju, to psy by dupami szczekaly i nawet by nie zobaczyl jak nasza piekna polska wyglada!! autor tego powinien byc oskarzony o obrazanie uczuc obywateli polskich !! dziekuje Lukasz Wielocha pozdrawiam polakow !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
iwona kicińska
(solaiwona)
Nowicjusz
A moze napiszemy o Norvegach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
wojciech dandarandas
(WojciechDy)
Wiking
Browarka lubię, azaisz....
zapach gnojówki to z dzieciństwa pamiętam i jakoś nie przeszkadza....
zastawe miałem także....
mały sklepik, tak, mam na przeciwko....
gdzie nie pójdę tam mnie goszczą....
zęby mam, na szczęście....

Ale ku..wa tych marketów to nie nawidze...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
G K
(Grzech)
Wiking
Kryss, prawie masz racje, ale pomyliles sie o kilka dekad, w latach 70-80 jak u nas fiacik byl oznaka burzujstwa to bylismy za norwegami jeszcze dalej niz teraz, wczesniejsze lata tak do 60 owszem, urlop do Norwegii byl chyba gorszy niz zsylka na Syberie.

Tak na prawde wisi mi ten artykul, wiekszosc Norwegow zna Polske z Warszawy i Krakowa gdzie lataja na zakupy weekendowe a w tych miastach nie ma sie czego wstydzic. Ze pan sobie opisal Polske przez pryzmat biednej wsi? Na tym forum nie raz opisywano Norwegie przez pryzmat latwych sobotnich dup i robia to ludzie ktorzy mieszkaja tu kilka lat a nie sa tygodniowymi goscmi.

Znow ktos urazil polska dume a sami do swietych nie nalezymy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Jak Polska jest taka piękna że to was obraza co napisali, to co wy tu robicie?...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
G K
(Grzech)
Wiking
Wole juz tych lekko ulomnych Norwegow na drodze niz idiotow i chamow bez zadnej kultury na polskich drogach, latwiej przez ulice przechodzilo mi sie w Indiach gdzie na ulicy jest totalna samowolka niz w sredniej wielkosci polskim miescie, w Polsce przechodznie przez pasy odbywa sie na zasadzie totolotka, chybil trafil i jak w totolotku kierowcy najczesciej chybiaja (na szczescie)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
235 Postów
zdzich mały
(mase1)
Stały Bywalec
no i może tak jest u nas ale w niektórych krajach unijnych nie ma się także czym pochwalić. Murzyni,Arabowie,Pakistańczycy,Niemcy,Irlandczycy,Amerykanie,Francuzi,Szwedzi,.... i tak dalej jeśli kogoś pominąłem bo jest tego wiele w Norwegii i nie piszą o nich jakoś, a też towarzystwo zaczyna tu zjeżdżać za poszukiwaniem pracy, tylko jest takie HALO że to najwięcej Polaków i Litwinów tutaj a tak naprawdę to g.ówno prawda!!! . Nie ma się co podniecać tak tym krajem ludzie, ja po prostu tu pracuję i nigdy nie wyrzeknę się moich korzeni. Pamiętajmy że każdy z nas jest wolnym człowiekiem i co i jak robi, oraz jak żyje to wyłącznie jego indywidualna sprawa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
tadeusz p
(tadek!!!!!!)
Wiking
proponuje aby autor artykułu pospacerował w norwegi w niedziele nad ranem albo po koncercie!!!! tyle leżącego "bydła" na trawnikach i ławkach to nie ma u nas w największych PGR!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
G K
(Grzech)
Wiking
Kryss, a w Polsce za komuny dzieci w bidulach mialy pewnie jak w raju bo opiekunowie skladali przysiege czystosci seksualnej, zainteresuj sie moze najpierw wlasnym krajem bo malo o nim wiesz a nie wyszukuj u innych sensacji bo na wlasnym podworku masz lepsze.

Tez mam informacje i to z polowy lat siedemdziesiatych, jak to w Gdansku, norweskich policjantow bedacych na wymianie w naszej komendzie MO, milicja okradla z jeansow ale to jest pewnie powod do dumy bo Polak jest cwaniak i zawsze sobie poradzi . Zgadza sie?


Oni byli zacofani ale to my kradlismy im uzywane spodnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
leszek janos
(noreg2011)
Wiking
w trondhaim niektore a zreszta wiekszosc domow to slamsy,jezdzilem po swiecie tu itam ale to co tu widze od kilku lat smrod brud ale bogato,przerasta to czasami ludzka wyobraznie jak mozna tak zyc,dziwny a zarazem tajemniczy i piekny kraj i olac to co pisza losie i pokazuja u nich parenascie lat temu tez nie bylo tak rozowo,ropa i gaz tez kiedys musi sie skonczyc ,i co potem.POZDRAWIAM.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok