Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1808 niezalogowanych)
5 Postów
Wiking
Z tym juz jest gorzej ale nie mam lepszego pomyslu na to wszystko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1019 Postów
Maniak
Probuj na poczatek przez agencje posredniczace (linki do firm byly podawane na forum wiele razy,poszukaj) jak nie masz tu w norge zadnych znajomosci,a tym bardziej ze nie masz tu mieszkania ani pojecia o tym kraju .Znajomosci tez czesto sa nie wystarczajace!Tyle tylko ze zwiekszaja jakis tam procent znalezienia pracy
Przeciez nawet ludzie ktorzy pracuja tu latami nie moga zalatwic pracy dla swojej bliskej rodziny.
Sa pewne wymogi ktore trzeba spelniac i tyle

Byla tu kiedys jedna zmianka o tym ze,ojciec ktory mieszka tu dosc dlugo, ma prace ma gdzie mieszkac, probowal zalatwic prace
synowi w firmie ktorej pracuje, i nici z tego,pytal gdzie sie dalo i tez nic!Chlopak po paru miesiacach poszukiwan zjechal do polski!

Ciagle panuje mit ze:jak ktos jest w norwegi i ma prace,to moze zalatwic wszystkim do okola do wyboru do koloru ,bo tak jest

Ja wiem ze jest ciezka sytuacja w polsce ,ale jest takie powiedzenie ze "Tonacy brzytwy sie chwyta"A Ty probujesz to robic,kombinujac wyjazd w tak zwane "ciemno"
Nie te czasy.
nara
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Poradze sobie mimo szyderczych komentarzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1019 Postów
Maniak
Szydercze komentarze hmmm .Nikt tu Tobie zle nie zyczy ,ale tak jak odpisalem tobie na Twoja prywatna wiadomosc juz wczesniej,wnioski sam wyciagnij

Wola Twoja Panie

powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok