Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

hejka - Norwegia

Czytali temat:
(455 niezalogowanych)
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
Monia29 zapraszam do Horten kawka ,ploteczki, drineczek w weekend czemu nie moje gg 15577108 pozdrowionka Ciebie Zakrecona rowniez zapraszam jak masz ochote na mala wycieczke Larvik to 30-40 min samochodem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(ceglak)
Wiking
Czesc mam na imie Zbyszek, wraz z kolega szukamy towazystwa do knajpy moze bedziesz miala ochote sie spotkac.
Pozdrawiam.
PS: sa straszne nudy wiec sie odezwij
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
No witam chlopaki ja bym sie spotkala ale moj mezulek niebylby zabardzo zadowolony mysle ze jak bym zwami wyskoczyla na drinka albo piwko to potem moj maz by chcial wyskoczyc z wami a zycze milej zabawy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
PEPCIA83 napisał:
No witam chlopaki ja bym sie spotkala ale moj mezulek niebylby zabardzo zadowolony mysle ze jak bym zwami wyskoczyla na drinka albo piwko to potem moj maz by chcial wyskoczyc z wami a zycze milej zabawy ....hahahahahahahahahahaahahahhhhaahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhahahahaahahahhahahahahaahahhahahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahaahhahahahaha ja bym też wyskoczyła ,ale nie wiem ,czy z Was chłopaki by coś zostałoooooooZresztą w poście nie piję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(ceglak)
Wiking
szkoda a my wlasnie do drammen jedziemy wiecie gdzie mozna sie pobawic ?
My tu nowi jestesmy wiec znajomych szukamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(danielvlv)
Wiking
a po co do Drammen ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
pawel wodeki
(bodyk)
Wiking
Kumata odpowiedz lewa ze myślą ze jesteś mezatka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Krzysztof Woźniak
(SpikeMc2)
Początkujący
Po pierwsze to nie jesteś mężatką bo nie masz obrączki na palcu a jeżeli ją zdjęłaś i mąż by sie dowiedział to by ci dał popalić więc z tego wnioskuję że nie masz męża. Więc jakbyś chciała się spotkać na jakąś kawę i pogadać to nie ma sprawy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok