Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
m . (2089 niezalogowanych)
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
A tobie co, za duzo lakieru sie nawdychales???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
206 Postów

(20cm)
Stały Bywalec
bodyk napisał:
Dam se hu...ja obciac jesteś szpiegiem ojca tadeusza

Odkrycia żadnego nie poczyniłeś, to przecież powszechnie wiadomo. Ja z kolei jestem z Al-Kaidy. Obcinam bez pytania...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
MALGORZATA 10560
(malagosia60)
Wiking
NO ,no Swiety Gabryjelu nie kazdy portafi pochopnie krytykowac innych Az dziw ,ze jestes tak super zorientowany o tym dojezdzie do kosciola,Dobrze ,ze masz dobre serce i litujesz sie nad ludzimi...A do kosciola to chyba idzie sie po to aby sie pomodlic nawet na obczyznie a nie na darmowa kawe ,ciasto i zeby kogos obgadac I naprawde nie pisz czegos dopoki sie nie upewnisz ,ze jest prawda,bo busen to ja nigdy nie jezdzilam do kosciola I wcale nie poszlam z tego forum !!!!!!!!!!!!!!A ja CI butelke magii z POLSKI targalam!!!!!!!!!!!! :woohoo:
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
MALGORZATA 10560
(malagosia60)
Wiking
Witam !!!!!!!!!!!!!! Caly czas jestem na ty forum Faktycznie ze czlowiek po pracy nie ma na nic ochotyPomino ze nie chodze do kosciola i nie integruje sie z koscielna spolecznoscia poznalam kilkanascie swietnych osob z naszego BODØ : Wlanie tu na forum. Pozdrawiam z pelnego slonca Bodø
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
MALGORZATA 10560
(malagosia60)
Wiking
malagosia60 napisał: do KILER 403
Witam !!!!!!!!!!!!!! Caly czas jestem na ty forum Faktycznie ze czlowiek po pracy nie ma na nic ochotyPomino ze nie chodze do kosciola i nie integruje sie z koscielna spolecznoscia poznalam kilkanascie swietnych osob z naszego BODØ : Wlanie tu na forum. Pozdrawiam z pelnego slonca Bodø
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
MALGORZATA 10560
(malagosia60)
Wiking
malagosia60 napisał:
malagosia60 napisał: do KILER 403
Witam !!!!!!!!!!!!!! Caly czas jestem na ty forum Faktycznie ze czlowiek po pracy nie ma na nic ochotyPomino ze nie chodze do kosciola i nie integruje sie z koscielna spolecznoscia poznalam kilkanascie swietnych osob z naszego BODØ : Wlanie tu na forum. Pozdrawiam z pelnego slonca Bodø
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
malagosia60 napisał:A do kosciola to chyba idzie sie po to aby sie pomodlic nawet na obczyznie a nie na darmowa kawe ,ciasto i zeby kogos obgadac I naprawde nie pisz czegos dopoki sie nie upewnisz ,ze jest prawda,bo busen to ja nigdy nie jezdzilam do kosciola I wcale nie poszlam z tego forum !!!!!!!!!!!!!!A ja CI butelke magii z POLSKI targalam!!!!!!!!!!!! :woohoo:MAGI...!!!
POWIADASZ... targałaś ...
Faktycznie , otrzymałem małą butelkę magii , od w locie poznanego Krajana .
Jednak ten Ktoś to Mężczyzna a nie kobieta ...

Niemniej to co napisałem powyżej nie zmieniam , taka była prawda... której nie da się zmienić ...
TO NIE SEJM polski .

By się pomodlić do BOGA ... nie trzeba nigdzie chodzić do Kościoła ...
A na obczyźnie , właśnie każda Nacja /nie tylko Polacy / gromadzi się w około Świątyń , bez względu czy tego Boga wyznają , czy też jest Im naprawdę obojętny...
Fakt , że w dzisiejszych czasach , gdzie Internet powoli zastępuje codzienne życie Towarzyskie .
Trudno się spotkać gdzie indziej jak w Niedzielę na tej "DARMOWEJ kawie i ciastku"... bo większość jednak Tutaj jest tylko po to , by się za wszelką cenę NACHAPAĆ... i wysłać każe øre do rodzinnego kraju .
Natomiast marginalny promil ludzi żyje Tutaj normalnie , i od czasu do czasu chce sobie w języku ojczystym "OBGADAĆ" Tego czy też Twego .

Dobra idę już sobie stąd ...

Tak na marginesie

Znalazłem sklep z Polską przyprawą do zup ... "ASIA2000"....co prawda mała butelka kosztuje aż 25-Nok..SZOK..
Niemniej co się nie robi dla podłechtania podniebienia ... które aż szczękościsku dostaje , jak kubki smakowe dostają dawkę tego narkotycznego płynu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
gabriel napisał:
malagosia60 napisał:A do kosciola to chyba idzie sie po to aby sie pomodlic nawet na obczyznie a nie na darmowa kawe ,ciasto i zeby kogos obgadac I naprawde nie pisz czegos dopoki sie nie upewnisz ,ze jest prawda,bo busen to ja nigdy nie jezdzilam do kosciola I wcale nie poszlam z tego forum !!!!!!!!!!!!!!A ja CI butelke magii z POLSKI targalam!!!!!!!!!!!! :woohoo:MAGI...!!!
POWIADASZ... targałaś ...
Faktycznie , otrzymałem małą butelkę magii , od w locie poznanego Krajana .
Jednak ten Ktoś to Mężczyzna a nie kobieta ...

Niemniej to co napisałem powyżej nie zmieniam , taka była prawda... której nie da się zmienić ...
TO NIE SEJM polski .

By się pomodlić do BOGA ... nie trzeba nigdzie chodzić do Kościoła ...
A na obczyźnie , właśnie każda Nacja /nie tylko Polacy / gromadzi się w około Świątyń , bez względu czy tego Boga wyznają , czy też jest Im naprawdę obojętny...
Fakt , że w dzisiejszych czasach , gdzie Internet powoli zastępuje codzienne życie Towarzyskie .
Trudno się spotkać gdzie indziej jak w Niedzielę na tej "DARMOWEJ kawie i ciastku"... bo większość jednak Tutaj jest tylko po to , by się za wszelką cenę NACHAPAĆ... i wysłać każe øre do rodzinnego kraju .
Natomiast marginalny promil ludzi żyje Tutaj normalnie , i od czasu do czasu chce sobie w języku ojczystym "OBGADAĆ" Tego czy też Twego .

Dobra idę już sobie stąd ...

Tak na marginesie

Znalazłem sklep z Polską przyprawą do zup ... "ASIA2000"....co prawda mała butelka kosztuje aż 25-Nok..SZOK..
Niemniej co się nie robi dla podłechtania podniebienia ... które aż szczękościsku dostaje , jak kubki smakowe dostają dawkę tego narkotycznego płynu...



Ciekawe rzeczy mówicie.Byłem parę razy w tych przybytkach w Oslo i Trondheim......o dziwo wszyscy płacili
W Trondheim co niektórzy,a może i większość chodzi na te niedzielne obiado desery tylko dlatego że im taniej wyjdzie niż by mieli w domu robić samemu......a i na kacu nie ma sie chęci
Gabriel.....czyżbyś był barbarzyńcą....do rosołu dawać magii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
MALGORZATA 10560
(malagosia60)
Wiking
ok !!!zaden problem z ta magia a tem mezczyzna to moj maz i nie przekazal mi ze potrzebujesz duza buteleczke Ale nadal jestem pewna ,ze pomyliles osoby Pamietam ,ze kilka lat temu wlasnie w salce koscielnej razem zToba i moimi robolami sobie pogadalismy Inaewt bylo wesolo .Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
artur wites
(tofik1006)
Wiking
ten gabriel to jakis psychol
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok