Hejka...jestem trochę samotna i szukam kumpeli na pogaduszki, kawke i ploteczki, jest tu ktoś z okolic Trondheim, Storen kto też szuka towarzystwa?pozdrawiam Aga
3 Lat, 4 Miesięcy temu
1 NOK
Szukamy osoby, która w ciągu ostatniego roku sprowadziła swój samochód z Norwegii do Polski lub dopiero planuje to zrobić. Oferujemy pomoc w odzyskaniu części opłat. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, to szukamy właśnie Ciebie! A może znasz kogoś, kto sprowadził swój samochód z Norwegii do Polski? Daj mu znać, że pomożemy w tej sprawie. Zapraszamy do wypełnienia formularza. Formularz lub kontaktu na info@multinor.no