Hej ludziki wybieramy się z Kasią dzisiaj na kltreverket ok 16-17 (blizej 17 pewnie), jeśli chętny się trochę poruszać to zapraszamy, pozniej w planach jakies piwo jest.
10 Lat, 7 Miesięcy temu
1 NOK
Poszukujemy pracowników rozbiórkowych do projektu w Skien.