Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Znajomi w Ski :) - Norwegia

20 Postów
Ania ANIA
(ANIAa)
Wiking
Hej. Szukamy znajomych Ski i okolice. Jestesmy para po 30tce z dwojka malych dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
ANIAa napisał:
Hej. Szukamy znajomych Ski i okolice. Jestesmy para po 30tce z dwojka malych dzieci

Hej.
Macie na mysli jakies swingowanie?
Jezeli to lubicie to ja ze stara jestesmy bardzo zainteresowani. Mamy po 33 lata, jestesmy czysci, dbamy o higiene naszych narzadow. Wszystkich.

To pa, do zobaczenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Hej.
Macie na mysli jakies swingowanie? Ja z moja stara na to reflektujemy. Mamy po 33 lat, jestesmy czysci i zadbani. Dbamy o higiene naszysz wszystkich narzadow i przyrzadow.
Wasze dzieci nam nie przeszkadzajq, ale nie lubimy, jak sie patrza na zabawy doroslych.

No to pa, do zobaczonka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
czesc mam na imie Monika mam corke Adriane 6-lat i synka Lukasa 2-latka mieszkam w Vinterbro ..jesli chcesz wpasc na kawe z dziecmi to zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Ania ANIA
(ANIAa)
Wiking
Hej. Sorki, ze dopiero teraz pisze, ale nie zagladam tutaj za czesto Chetnie wpadne na kawe, tylko dopiero w przyszlym tyg bede miala samochod, bo ogolnie wszystko przestalo w nim dzialac. Jest u mechanika. Do mnie narazie nie zapraszam, bo akurat mam remont.. ale jesli masz ochote jakos do Ski przyjechac na kawe, albo spacer to chetnie sie spotkam Mam syna 2,5 roku i corke 7 mies
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Artur Smal
(titer1)
Wiking
Hej jakbyś miała chwile porozmawiać daj znać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok