Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
AgnieszkaJa napisał:
Przenies sie moze na jakies inne forum. Gdzie sa ludzie na Twoim poziomie. I koniecznie wyjdz czasem na spacer . Det finnes ikke dårlig vær, bære dårlige klær.

Rozumiem, ze to pierwsze zdanie jakie samodzielnie przeczytalas w Norwegii, zapewne odprowadzajac dziecko do przedszkola. Ide o zaklad, ze nie siedzisz w domu przed tv tylko godzinami spacerujesz i kontemplujesz norweska przyrode( bo przeciez nie traktaty filozoficzne)

Powiedz no mi dlaczego to ja mam sie przenosic, skoro jestem na tym forum od jego pierwszych dni, zapewne na dlugo przed tym nim uslyszalas o istnieniu takiego kraju jak norwegia, a juz na pewno wczesniej niz bieda wypchnela cie ze starego kraju za chlebem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marek Kropka
(drwalek87)
Wiking
A ta pani szuka nadal męża?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
opptymus napisał:
AgnieszkaJa napisał:
Przenies sie moze na jakies inne forum. Gdzie sa ludzie na Twoim poziomie. I koniecznie wyjdz czasem na spacer . Det finnes ikke dårlig vær, bære dårlige klær.

Rozumiem, ze to pierwsze zdanie jakie samodzielnie przeczytalas w Norwegii, zapewne odprowadzajac dziecko do przedszkola. Ide o zaklad, ze nie siedzisz w domu przed tv tylko godzinami spacerujesz i kontemplujesz norweska przyrode( bo przeciez nie traktaty filozoficzne)

Powiedz no mi dlaczego to ja mam sie przenosic, skoro jestem na tym forum od jego pierwszych dni, zapewne na dlugo przed tym nim uslyszalas o istnieniu takiego kraju jak norwegia, a juz na pewno wczesniej niz bieda wypchnela cie ze starego kraju za chlebem.

a tobie sie przelewalo w Polsce skoro sie tu znalazles
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(zimowka)
Wiking
drwalek87 napisał:
A ta pani szuka nadal męża?


Szuka, nie szuka...sprobowac warto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(majorrr86)
Wiking
AgnieszkaJa napisał:
opptymus napisał:
AgnieszkaJa napisał:
olszejan napisał:
Jak przebywasz teraz w Oslo to czemu nie, możemy się spotkać nawet i dzisiaj.
Przy Solli plass jest taka knajpka Champagneria czynna do 03, możemy się tam umówić na 23:00 jak ci pasuje a naprawdę się nudzisz.
Ty zamawiasz ja stawiam i razem płacimy pół na pół, będziemy mogli sobie porozmawiać do woli w miłej atmosferze na pięterku.
Co Ty na to ?.


A ja do tej pory ciagle myslalam, ze Polacy sa dzentelmenami i nie pozwalaja damom placic za siebie...


Chyba jeleniami. Chcecie tylko czerpac..Chuj w bycie gentelmenem. Przyjdzie nasza pani, zje za dwoch, 5-7 szklanic ringnesa zrobi i chetnie by sie zawinela do chalupy...

There's no such thing as a free lunch" - Jak mawial M. Friedman. Zjesz, wypijesz to nie ma sily trza sie rozkraczyc, lub pociagnac. Tako rzecze pan!



Taki mily jak Ty to moze sobie najwyzej potrzepac.


hahaha dobre
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Dariusz R
(darservice)
Początkujący
...jeszcze szukasz meza ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Łukasz Hebel
(Hudini)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Krzysztof Woźniak
(SpikeMc2)
Początkujący
To moze i ja. to szukasz jeszcze tego męża?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok