Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

szukam kolezanek Oslo - Norwegia

2 Posty
magdalena kurek
(magdakurek)
Wiking
Hej, mam 20 lat, mieszkam i pracuje w Oslo, moze ktoras dziewczyna mialaby ochote wyskoczyc czasem na plotki, kawe ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Patrycja M.
(patiii91)
Wiking
Extra pomysł, szkoda tylko ze tak malo osób zainteresowanych ... a jest to zawsze jakas szansa znaleźć bratnią duszę na obczyźnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Marta S
(Kermiciastko)
Nowicjusz
Hej Ja też byłabym chętna poznać nowe osoby ! Na stałe nie mieszkam w Norwegii ale jestem tu tak często,że czuję się jak bym tu mieszkała a mam 21 lat Kiedy planujecie jakąś kawkę ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
magdalena kurek
(magdakurek)
Wiking
no właśnie dziewczyny to kiedy jakaś kawka ?? ja w norwegii jestem dopiero rok, ale tez czuje sie tu juz jak u siebie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Patrycja M.
(patiii91)
Wiking
ja mieszkam jedną nogą w norwegii jedną w polsce. Taka jeszcze jestem delikatnie "rozdarta" Chwilowo w PL , ale jak bede na miejscu mozna sie spotkac Może to pomoże mi zdecydować i przekonać się do Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Marta S
(Kermiciastko)
Nowicjusz
Ja jestem w Norwegii do niedzieli, także jestem otwarta na propozycje I też jedną nogą tu,drugą tu Chcę w maju przyjechać na dłużej ale wiadomo,jak to z pracą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Ewka Zdrzewka
(EwkaZz)
Wiking
Czesc Dziewczyny
To kiedy ta kawa? z mila checia dolacze do Was.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Marta S
(Kermiciastko)
Nowicjusz
Jutro?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Ewka Zdrzewka
(EwkaZz)
Wiking
Mi pasuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Marta S
(Kermiciastko)
Nowicjusz
Ok już jest nas 2 Kto jeszcze pójdzie za ciosem i jutro jest chętny na spotkanie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok