Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

wspin - Norwegia

Czytali temat:
D C Monika K. (1001 niezalogowanych)
6 Postów
BOGDAN GRON
(BOGDANGRON)
Wiking
Hej szukam ludzi wspinających się z okolic oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
No to witam serdecznie
Wprawdzie w Oslo jeszcze nie łoiłem, ale w Polsce mam
dość spory staż No i za tydzień przyjedzie mój cały szpej,
więc jak będzie czas i miejsce to polecam się ;D
Niestety trochę już poleciałem w dół z trudnościami, a w górę z wagą
więc preferowałbym jakiś lajcik na poziomie do ok V+ (nie myl z VI.5+)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
A to tak na rozgrzewkę i dobrą motywację
imgur.com/a/ySDMi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
BOGDAN GRON
(BOGDANGRON)
Wiking
Hejka jesteś dalej zainteresowany wpinem w oslo? Lub w okolicy? Sory że nie odpisalem mialem częste wyjazdy do polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Sławek Gabrys
(ekun86)
Wiking
Czołem!
Ja również chętnie, jednak dawno już nie byłem na ścianie. 4+ to mój na razie słaby poziom, ale jest silka, kam szpej i motywacje do działań. Może polecisz jakiś klub wspinaczkowy w Oslo? Chcę polupać przez zimę by na wiosnę być gotów na teren lub na jakieś lekkie lodospady zima. Co wspinu mój dobry kolega z Larvik patentuje drogi 8+ w Vestfold, może warto byłoby zorganizować wspólny przejście.
Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Też mam kolegów co walą po 8+ A poważnie, to klubów jest klika, ale nam udało się tu na forum stworzyć fajną ekipę górsko-wspinaczkowo-towarzyską Przenieśliśmy się teraz na FB, ale chętnie poznamy nowych łojantów Fajnie się składa, bo robisz mniej-więcej nasz trudności.
Ale do rzeczy - jak masz ochotę to w tę sobotę kilkoro z nas idzie na KV. Masz ochotę to wal na priv i dogadamy szczegóły. Mamy linę, ekspresy etc ze sprzętu. Dobrze być miał jakiś osobisty szpej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Sławek Gabrys
(ekun86)
Wiking
O, dobrze czytać pozytywne informacje, jednocześnie przepraszajac za późna odpowiedź spowodowana kilkoma podróżami i zapieprzem po powrocie.
Bardzo chętnie dołączę do łazikowo-wspinowej grupy facebookowej, no i myślę że możemy się zgrać na jakiś luźny wspin, może przyszlym tygodniu? Ze szpeju mam uprząż, buty do wspinu, prz. asekuracyjny, 3HMSy, lekka lina 30m taka na trekking na lodowiec, raki i czekan. Nic tylko eksplorować. Czołem i do usłyszenia niebawem wkrotce!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
BOGDAN GRON
(BOGDANGRON)
Wiking
No hejka masz partnera/kę na ściankę przez zimę? jakby co to ja wchodzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok