Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Rowerem w Lillestrom, Oslo. Zapraszam Chętnych - Norwegia

Czytali temat:
tommy plee marek skorski grzegorz m Rafal Racko Adriana . Magda Ma Jan Polak Hvnuyvn Hrfjyfcnucc Grzegorz Kaniak (1205 niezalogowanych)
44 Posty
Nowicjusz
na Razie nie mam jakiegoś ustalonego miejsca z którego mogły by zainteresowane osoby razem się spotkać w jednym miejscu i po prostu jechać wspólnie ruszyć rowerem przed siebie. Rzucam hasło jestem ciekaw ilu było by zainteresowanych. Możemy ustalić jakieś miejsce startu na przyszły weekend. Zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Sławek Gabrys
(ekun86)
Wiking
Pomysł dobry, na taki czekałem!
Ja + kolega piszemy się na przyszłość, ale teraz musimy skapitulowac ponieważ co weekend jesteśmy nieosiagalni. Szosa, trekking czy mtb w gwoli ścisłości? Pozdrawiam z Lilestrøm!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(zielonaa6)
Wiking
Ja się piszę z Lillestrom dalej aktualne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Migo)
Wiking
Czesc. Ja natomiast mieszkam w Oslo, ale moge dojechac do Lillestrom. Smigam rowerem mtb, dystanse do 200km jednego dnia oraz czasami enduro i lekki downhill.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Gosia Z
(goshia)
Początkujący
Ma ktos moze doswiadczenia z Fat bike? Jezdze do pracy rowerem i generalnie jest spoko z kolcami po odsniezeniu, ale jak tak pozadnie nasypie i musze jechac z Lillestrøm do Strømmen pod gorke to juz meczarnia. Mocno zastanawiam sie nad sprawieniem sobie takiego poswiatecznego prezentu. Widzialam Fat bike w XXL za ok. 8 tys. kr, mysle, ze taki by mi wystarczyl. Czy moze ktos sie wypowiedziec na ten temat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Jan Kowalski
(Usuario)
Wiking
Witam,
Czy temat wspólnego wypadu rowerowego nadal jest aktualny?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Migo)
Wiking
Jestem chetny po 15 stycznia. Znasz jakieś ciekawe sciezki enduro? Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Gosia Z
(goshia)
Początkujący
Jednak sie rozmyslilam, bo rzeczywiscie nie oplaca sie kupowac skoro taka slaba zima. jeszcze kilka lat temu snieg tutaj lezal pol roku, tera to raptem 2 miesiace. swoja droga to te rowery sa zadziwiajaco lekkie, sprawdzalam w sklepie, takie fajne zabaweczki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Migo)
Wiking
Jeździ ktoś, czy cierpliwie czekacie na wiosnę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok