Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

42 Posty

(jw24)
Nowicjusz
mam nadzieje ze w przyszla sobote bedzie lepsza pogoda :-/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Magda Magda
(MagdaM)
Wiking
ja niestety pracuje ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Artur Charazka
(bystry95)
Wiking
Siema siema widze watek dobry to napisze kilka zdań. W przyszły weekend będzie ładna pogoda to pomyśleć można tylko pytanie, gdzie chcecie iść ? w bergen popelina straszna, ale warto pamiętać , że to ludzie tworzą klimat. Mógłbym pogadać z kilkoma mordkami to by poszli ze mną. Tylko żebym wiedział gdzie co i kiedy pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty

(jw24)
Nowicjusz
Hey zapomnialem zapytac czy 31 to dla Was juz senior ? :/ bo jak nie to jestem na bank PZDR
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty

(91gural)
Nowicjusz
Kwalifikujesz się jeszcze jako młodzież
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil M
(JaYeti)
Wiking
Witam

Przegladajac watek zauwazylem, ze ekipa jest, checi sa ale jakos nikt nie moze tego zgrac.
Proponuje spotkac sie w barze Felix naprzeciwko Fisketorget w piatek (8.8) o 10;00. Latwo tam trafic i bez problemu sie tam odnajdziemy. Pozniej mozna zmienic lokal, zrobic pub crawl albo cos zupelnie innego to juz wszystko bedzie zalezalo od ekipy.

Piszcie PW. Wymienimy sie numerami, pogadamy o imprezie. Jesli juz cos zorganizowaliscie na PW bez pisania o tym na forum dajcie mi znac.

Zapraszam wszystkich serdecznie. Jedyny wymog to szeroki usmiech i pozytywne nastawienie.

Pozdrawiam
Kamil
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
EMILIA JAUER
(EMILIA33)
Wiking
Witam

W Październiku wybieram sie do Bergen czy może ktoś mi polecić fajne hostele, apartamenty w Bergen??Hotele będą pewnie drogie...

Z góry dziękuję za pomoc

Emilia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(agusryba)
Wiking
w piątek raczej większość pracuje, sobota wchodzi w grę. to ile osób chętnych na sobotę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty

(jw24)
Nowicjusz
hey ja bede
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Jaki autobus jeździ do Bergen? Zielony czy czerwony? Ja też bym chciał z Wami sie spotkać bo w Oslo to same nudziarze są i pierdzistołki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok