Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
sebastian stromenski Slawek Slawko Grzegosz Stoklosa Damian Kowalski Akademiker Sivilarkitekt Marcin Drozdz roza roza Damian Wysocki Tomasz Moja Norwegia Marcin Marcin Edeczek Fredeczek miroo B ania721 Helena13 (1435 niezalogowanych)
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
wojtekmiodek napisał:
dobry wieczor,mam na imie Wojtek i milo byloby sie poznac,napiszesz smsa lub zadzwonisz?moze wiadomosc na moj profil? 96816716 wojtek,miej mily dzien))))...

dziekuje, dzien mily... a co slychac u szanownej malzonki??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Magda Wiśniewska
(magda_m)
Wiking
Wojtek, tu nie znajdziesz, przerzuć się na Polish Souls - tam wszyscy szukają tego samego, bo podryw na forach nie jest raczej mile widziany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów

(Coturobie)
Stały Bywalec
fakt. tego brak tu na obczyznie. Prawdziwego mezczyzny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Coturobie napisał:
fakt. tego brak tu na obczyznie. Prawdziwego mezczyzny.

No a co dla ciebie jest ten prawdziwy mężczyzna ?

Narzekać każda potrafi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów

(Coturobie)
Stały Bywalec
nie narzekam. pisze fakty.

Piszecie o samotnosci. Nie jest latwo znalezc ow przyjaciela. czyli mezczyzny w glownym temacie.
Przyjezdzaja tu faceci do pracy, potem sciagaja rodziny, ci co lubia zyc na dwie strony….to albo sie uda albo nie uda……
A jak sie nie uda to pozegnania i szalenstwa i po szalenstwach stwierdzenie,ze czas na kolejny jakis uklad z partnerem.


Nie ma.
Nie narzekam. albo i narzekam….

nie jest latwo samemu na obczyznie to kazdy wie.

Nie jest latwo znalesc przyjaciela,co mozna mu zaufac i dalej jakos przez zycie przejsc.


Tego tu mi brakuje.
Wlasnie tego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
Coturobie napisał:
nie narzekam. pisze fakty.

Piszecie o samotnosci. Nie jest latwo znalezc ow przyjaciela. czyli mezczyzny w glownym temacie.
Przyjezdzaja tu faceci do pracy, potem sciagaja rodziny, ci co lubia zyc na dwie strony….to albo sie uda albo nie uda……
A jak sie nie uda to pozegnania i szalenstwa i po szalenstwach stwierdzenie,ze czas na kolejny jakis uklad z partnerem.


Nie ma.
Nie narzekam. albo i narzekam….

nie jest latwo samemu na obczyznie to kazdy wie.

Nie jest latwo znalesc przyjaciela,co mozna mu zaufac i dalej jakos przez zycie przejsc.


Tego tu mi brakuje.
Wlasnie tego.


Proponuje wibrator skoro w tak przesympatycznym i czulym gronie nie potrafisz znalesc swojego ksiecia z bajki,no coz jedna woli murzyna inna ciapatego zas inna bialego aaaa jeszcze inne narzekaja i czekaja na swojego ksiecia z bajki Moze blondyn nie nie szpiczasty nochal ma,moze brunet tez nie taki nie ogolony aaaa moze rudy,rudy falszywy no coz ja cie przemila mam napisac skoro ZA KRUTKIE MAM NOGI NA ZBYT WYSOKIE PROGI
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Moze probujcie jakies zloty polakow , koscioly , polskie szkoly a jak chcecie to mozecie szukac zwiazku z norwegiem /norwezka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok