Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

9 Postów
Gosia B...
(Gosiab)
Wiking
Nie rozpedzajacie sie panowie za bardzo... poczekam az Ponura Panda bedzie w formie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Gosiab napisał:
Nie rozpedzajacie sie panowie za bardzo... poczekam az Ponura Panda bedzie w formie.tylko niech Ci vaginy nie smaruje tym chrzanem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Gosia B...
(Gosiab)
Wiking
AndersB spokojna twoja glowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
245 Postów

(rodzia)
Stały Bywalec
a ja szukam faceta ktory ma poczucie humoru zaplace takiemu ktory wraca z pracy i nie jest nasrany chetni??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
rodzia napisał:
a ja szukam faceta ktory ma poczucie humoru zaplace takiemu ktory wraca z pracy i nie jest nasrany chetni??ródzia a bedziesz zmywać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
245 Postów

(rodzia)
Stały Bywalec
AndersB ja zmywam,to jest proste do zmywareczki rachu ciachu... Ponura Panda "nasrany"wiecznie niezadowolony chocby czlowiek na glowie stawal tego nic nie rozsmieszy,nic nie cieszy wszystko do dupyyyyy,wszystko nie tak a jak mowisz zeby cos z tym zrobil to winy zawsze szuka w drugiej osobie nigdy w sobie nooooo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
245 Postów

(rodzia)
Stały Bywalec
a to czesio tez nasrany ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
rodzia napisał:
AndersB ja zmywam,to jest proste do zmywareczki rachu ciachu... Ponura Panda "nasrany"wiecznie niezadowolony chocby czlowiek na glowie stawal tego nic nie rozsmieszy,nic nie cieszy wszystko do dupyyyyy,wszystko nie tak a jak mowisz zeby cos z tym zrobil to winy zawsze szuka w drugiej osobie nigdy w sobie nooooo rodzia to ja taki bede nie nasrany ja dla Ciebie nawet te goske odpuszcze co mi Panda chce kopsnąć za flaszke, a iflaszka nam zostanie na zimne wieczory. zmywac nie musisz mam jeden zestaw naczyń codziennie używany, możemy jeść z jednego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Ponura_Panda napisał:
AndersB napisał:
rodzia to ja taki bede nie nasrany ja dla Ciebie nawet te goske odpuszcze co mi Panda chce kopsnąć za flaszke, a iflaszka nam zostanie na zimne wieczory. zmywac nie musisz mam jeden zestaw naczyń codziennie używany, możemy jeść z jednego

Znaj Anders panskie serce, wszystkie panie z tematu dla Ciebie za FREE

Wczoraj SE POZMYWAŁEM sam, wiec z mojej strony temat juz nie aktualny jest, a wole Tobie dac te panny niz Czesiowi
Do Pań Zmywarek:
Mam nadzieje ze nie poczulyscie sie zbytnio uprzedmiotowione, a jezel tak to NIE przepraszam albowiem zmywarki tu szukalem a nie subtelnej niewiasty ktorej wdziek i niebagatelna osobowosc adekwatna bedzie do jej slowianskiego piekna
to ja chcem te goski i te rude też polube a i czesia ja zaprosze co by było weselej, ja już nawet syka wzienem na jutro bo ta trawa bałem sie ze skisnie w tej żubrówce, ale ja jecze eugenie bym zaprosił co by pozmywała troszke i ziółka bym zapalił to takie zdrowe podobno i na czasie, nawet spacery rodzinne w tym kierunku som, eugeniu kam tu as tu mi plis bejbe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(EugeniaMroczna)
Nowicjusz
Anders Jak chcesz to możesz zostac moim podnóżkiem, a nie mnie zapraszać na zmywanie garów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok