Ambra to pozostaje mi tylko Tobie pozazdroscic,bo pewnie tam gdzie mieszkasz mozesz sobie odpoczac od ludzi,uciec w gory,gdziekolwiek...idziesz,dalej idziesz i zadnej geby nie spotykasz
Piekne uczucie...
13 Lat, 9 Miesięcy temu
1 NOK
Miałeś(aś) wypadek w pracy w Norwegii? Sprawdź, czy masz prawo do odszkodowania. Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnika Jeśli doznałeś urazu podczas pracy, nie ma znaczenia, na jakich warunkach byłeś lub jesteś zatrudniony. Jeśli przez wypadek masz problemy zdrowotne, poniosłeś straty finansowe, lub Twoje zarobki znacznie spadły, skorzystaj z porady prawnej i dowiedz się, czy możesz otrzymać odszkodowanie. Wystarczy, że ...