Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

24 Posty
Anna Krysiak
(arabella)
Wiking
mieszkamy z koleżanką w okolicy lysaker, mamy swoich znajomych, ale nowych nigdy za wiele
chętnie się wybiorę na jakiś wypad do kina czy za miasto, w ubiegłe wakacje byliśmy całą paczką w szwecji a potem też w zachodzniej norwegii nie ma co siedzieć w domu świat jest na to zbyt ciekawy . A co do czasu zawsze się jakiś znajdzie pracujemy i studiujemy, kwestia dobrej organizacji .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Magdalena Świątek
(Siostro.Skalpel)
Wiking
Hej. Widze ze chetnych na spotkanie niebrak. Ja czasu wiele niemam i nudzic sie nigdy nienudze ale grono znajomych warto powiekszac.W zwiazku z tym oferuje grupowe spotkanie wszyscy zainteresowani niech dadza znac. Mieszkam w Oslo latwy dojazd w sumie wszedzie. Zapraszam na kawe badz kawe z kinem do Oslo ale i wybrac sie gdzies moge. Moze wspolne spotkanie da sie zaplanowac. Co wy na to? Warto wyjsc z domu i spedzic czas w dobrym towarzystwie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
iza iza
(izabelka26)
Wiking
Dziewczyny,
ja tez sie do was dolaczam . wiosna juz do nas dotarla wiec smialo mozna spacerowac albo wyskoczyc na kawke ?
to... kiedy??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Milena De
(milenade)
Wiking
Halo halo która chętna dziś na babskie spotkanko w Oslo !!! Nudzi mi sie strasznie i mam ochotę się rozerwać !!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
milenade napisał:
Halo halo która chętna dziś na babskie spotkanko w Oslo !!! Nudzi mi sie strasznie i mam ochotę się rozerwać !!!!!!
JAKĄ częścią ciała Ty Kobieto Myślisz ... ! .
---
...WIELKI PIĄTEK ...!!!
---
Norwegia ...!!!
...I rozrywka Na mieście ...!!!

POWODZENIA ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Milena De
(milenade)
Wiking
Kolego Do Ciebie Post nie był kierowany Dużo restauracji jest dziś otwartych bo czytałam Nawet imprezki są otwarte Nie pytałabym gdybym nie była pewna !! pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok